Koks žmogus šalia jūsų? Zodiako ženklų pliusai ir minusai

Santuoka / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-10 21:00
Jei prie altoriaus dar neištarėte lemtingojo „Taip“, vertėtų papramogauti ir pasidomėti savo mylimojo Zodiako ženklu bei jo ypatumais. Na, bent jau, kad žinotumėte, į kokią balą lipate.

Tad kad meilė būtų ir laimėje, ir varge, portalas brides.com pateikia dvylikos Zodiako ženklų pliusus ir minusus bei jų tinkamumą santuokai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Blankių momentų su Avinu niekuomet nepatirsite – tai smagūs, mylintys, kiek pašėlę ir įdomūs žmonės. Vis tik turi jie ir blogųjų pusių – Avinai mėgsta gyventi tik pagal savo susikurtas taisykles, kartais gali būti savanaudžiai ir itin mėgsta vadovauti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geros naujienos? Tai ištikimas, atsakingas ir darbštus ženklas, kuriuo galima visapusiškai pasitikėti, gyvenime itin vertinantis subtilios prabangos elementus. Minusai? Tokios pačios ištikimybės ir atsakomybės jis tikėsis ir iš jūsų, tad su „laisvomis sielomis“ jam būtų kiek nepakeliui...

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvyniai turi puikią iškalbos dovaną, o ši savybė turi tiek pliusų, tiek ir minusų. Jie gali būti puikūs pašnekovai, yra įdomūs ir protingi, tačiau gali būti, kad neretai patys jausitės kiek neišgirsti. Juk jie tiek daug ką turi pasakyti! Maža to, kartais Dvyniams gali būti sunku įsipareigoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei ieškote žmogaus, kuris visuomet jumis rūpintųsi, suprastų jūsų jausmus ir mokėtų paguosti, kreipkitės į Vėžį. Jis mielas ir jautrus, tad dažniausiais atvejais puikiai supras ir jus. Kalbant apie blogąją jo pusę, Vėžys jums veikiausiai kels ganėtinai aukštus tikslus, o ir neretai gali tekti taikstytis su jo nuotaikų kaita.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Su Liūtu taip pat nebus nuobodu! Jis dinamiškas žmogus, puikus linksmintojas, o jo charakteris tiesiog žaižaruoja. Tai ženklas, prie kurio būti visada labai smagu. Bėda ta, kad itin dėmesį mėgstantys Liūtai, jo negavę, gali greitai susierzinti, dėl to daug kam jie atrodo gan išdidūs.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei jums svarbu finansinis saugumas ir organizuotumas, turėtumėte rinktis Mergelę. Tai gan atsidavęs ir tvirtai ant žemės stovintis ženklas. Vis tik per savo organizuotumą Mergelės neretai įbrenda į rutiną, iš kurios vėliau net ir nelabai nori išeiti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai socialus, malonus būti šalia, romantiškas ir mielas ženklas – ir visos šios savybės skirtos ne tik antrajai pusei, bet ir visiems aplinkiniams. Blogoji pusė? Svarstyklės mėgsta svarstyti, tad tvirtus sprendimus priimti jiems yra ganėtinai sunku, o ir gerbėjų šis ženklas turi tikrai ne vieną ir ne du.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tai ištikimas, giliai aistringas, tiesmukiškas ir ryžtingas ženklas. Skorpionai yra nuostabūs lovoje, bet tuo tikriausiai jau įsitikinote. Blogoji Skorpiono pusė? Atrodo, lyg jie visada turėtų kažkokių slaptų užmačių, paslaptis moka saugoti net per gerai, o jų žodžiai gali būti aštrūs it dalgio ašmenys.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jie visada bus pasiruošę nuotykiams ir kelionėms po įvairiausius pasaulio kraštus, taip pat pasižymi gan nemenkais protiniais gebėjimais. Bėda ta, kad laimėti ginčą prieš Šaulį gali pasirodyti misija neįmanoma – tai ženklas, kuris laiko save visažiniu ir labai nekenčia pralaimėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai darbštus, ištikimas, stiprios valios, nepriklausomas ir sėkmę pasiekti užsibrėžęs ženklas, kuris išties gali užtikrinti saugų šeimyninį gyvenimą. Vis tik kartais jis gali būti pernelyg užsispyręs, kiek mėgstantis kontroliuoti ir truputį emociškai atsiribojęs, tad saugokitės to.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Širdyje jis visada išliks jaunas, visuomet mėgs smagiai praleisti laiką ir visą gyvenimą bus atsidavęs naujovėms. Rutiniško ir nuobodaus gyvenimo Vandenis nemėgsta, todėl neretai gali pats pradėti kelti bangas – vien tam, kad gyvenimas pasidarytų bent kiek įdomesnis ir smagesnis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai mielas, puikiai išklausyti mokantis, romantiškas ir aistringas ženklas. Savo antrajai pusei Žuvys atiduoda savo širdį ir sielą, tačiau tai ne visada išeina į naudą, mat neretai tuo pradedama naudotis. Blogoji jų pusė? Nuo karštų ir mylinčių tarsi ugnis, jos vos per sekundę gali virsti šaltomis ir abejingomis kaip ledas. Tad taip niekad ir nežinosite, kuri „žuvelė“ jums teks būtent šią akimirką.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai