Koks vaikų klausimas priverčia K. Krysko suglumti?

Akimirka iš miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-26 13:08
Populiariausia Lietuvos mergaitė Kakė Makė atvyksta į didžiausią šalies kurortą Palangą ir mažiesiems poilsiautojams surengs net du nuotaikingus miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ vasaros parodymus Palangos koncertų salėje: rugpjūčio 3 ir 10 dienomis. Kakę Makę talentingai įkūnijanti dainininkė ir aktorė Karina Krysko sako, kad tai pats smagiausias vaidmuo, kurio ji visada labai laukia.

Į kurortą Kakė Makė atvyksta drauge su linksma kompanija: Netvarkos nykštuku (aktorius Dalius Skamarakas), ištikimu šuneliu Čiučia, milžiniškais monstrais Nanaisa ir Mamaisa, kiemo vaikais ir dar pabaisa Tingiu-Nė-Krust įsiprašė į draugiją. Jie vaikams papasakos šokiais ir dainelėmis apipintą linksmą istoriją apie tai, kaip Kakė Makė su monstrais šventė gimtadienį. Tačiau prieš tai jai teko keliauti pas Netvarkos nykštuką, susigrąžinti savo žaisliukus ir nugalėti pabaisą Tingiu-Nė-Krust.

Po miuziklo Kakė Makė-Karina visada mielai bendrauja su mažaisiais gerbėjais, pasirašo ant miuziklo kompaktų, drauge nusifotografuoja ir sulaukia įvairiausių dovanų. Vaikai savo mylimai knygelių herojei piešia piešinius su palinkėjimais, lipdo ją iš plastilino, lanksto iš popieriaus. „Labai branginu vaikų dovanas. Turiu visas pasidėjusi į atskirą dėžutę“, – sako K. Krysko.

Dainininkė ir aktorė prisipažįsta, kad jai smagiausia po miuziklo atsakyti į vaikų klausimus. O jų būna pačių įvairiausių. Ar tikrai Netvarkos nykštukas buvo pavogęs jos žaislus? Kaip ji dresuoja savo šunelį Čiučią? Ar neišsigando monstrų, kai pirmą kartą juos pamatė? Ar tikrai vaikams, kurie nesitvarko, iš ausų išauga grybai?

O dažniausiai užduodamas mažųjų klausimas: ar ji tikra Kakė Makė? „Šis klausimas mane šiek tiek glumina, nes nežinau, kaip teisingiausiai į jį atsakyti. Visada sakau vaikams: o kaip jums patiems atrodo? Ir dauguma sako: tikra, tikra. Bet kartą viena maža mergaitė pareiškė: Kakė Makė yra nupiešta, o tu – žmogus. Labai protinga buvo ta mergaitė. Teko trumpai pasukti galvą, ką jai atsakyti. Po pauzės pasakiau: o jeigu tave nupieštų ant popieriaus, argi tu taptum netikra? Ir vaikas susimąstė. Girdėjau, kad nueidama mamai sakė: gal vis dėlto ji ir tikra“, – juokėsi K. Krysko.

Roko Radzevičiaus (muzika) ir Aistės Smilgevičiūtės (žodžiai) miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“ gimė prieš dvejus metus. Jis sukurtas pagal rašytojos Linos Žutautės populiariausias Kakės Makės istorijas. Miuziklo dainelių vaizdo klipus mažieji gerbėjai internete peržiūrėjo beveik 20 milijonų kartų. Populiariausia – „Kakės Makės šėlsmo daina“ turi maždaug 7,5 milijono peržiūrų.

Naujausi straipsniai