Koks miego laikas jums reikalingas pagal horoskopą

Laikrodžiai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-30 19:00
Vieni žmonės turi daug energijos ir gali miegoti trumpiau, kitiems poilsio reikia daugiau, o tretiems, kad būtų sukalbami, reikia vos kelių valandų per parą. Ką apie tai byloja horoskopras?

Jei norite, kad ragai neatšiptų, vakare pajutus nuovargį, reikėtų ryžtingai išjungti televizorių, padėti telefoną į šalį ir keliauti į lovą.

Avinas nežino, kas yra nuovargis ar miego stoka. Šio ženklo atstovams užtenka vos 5–6 val. miego laiko, tačiau jei norite, kad ragai neatšiptų, vakare pajutus nuovargį, reikėtų ryžtingai išjungti televizorių, padėti telefoną į šalį, pamiršti visus darbus ir keliauti į lovą.

Jautis – tikrai ne ryto žmogus, bet jei gavo 6 val. miego, vėl gali kibti į darbus ir arti nenuilsdamas visą dieną. Tada griūti lovon, išsimiegoti ir vėl arti...

Dvyniai turi dvi puses. Ir kuri iš jų pasireikš, priklauso nuo jo nervinės būsenos, nuo darbų intensyvumo. Taigi kai sukasi it voverės rate, gali miegoti ir po 10 val., o kai viskas vyksta ramiai ir pagal planą, užteks ir 7val.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Vėžiai yra pagarsėję dėl savo užgaidų. Jei jomis taškosi į dešinę ir į kairę, vadinasi, prastai išsimiegojo. Bet 7–8 val. miego jiems pakanka tapti sukalbamiems ir rasti pusiausvyrą.

Liūtai dėl miego gali ieškoti kompromisų. Jie miegaliai – juk ne šiaip egzistuoja posakis „nežadink liūto!“, tačiau kai reikia rinktis, ar šokti iki ryto, ar miegoti, Liūtas pasirinks vakarėlį. Ir 5 val. miego jam užteks.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Disciplinuočiausia iš visų ženklų Mergelė miegoti visada eina atsižvelgdama į aplinkybes. Bet miegoti ilgiau nei 4–5 val. jai vis tiek sunkiai išeina. Reikalai nelaukia!

Svarstyklės – pusiausvyros žmonės, arba bent jau jos ieškantys. Tad vėliau nuėjusios miegoti, jos atsigriebs kada nors prarastas poilsio valandas. 7–8 val. per parą – pageidautinas miego laikas.

Skorpionų gyvenimas visada labai intensyvus, tad jiems reikia daug energijos, o miegas yra vienas geriausių energijos šaltinių. Tad jei 22 val. jau miegos, energijos atsargas iki 7 val. ryto bus atgavę.

Šauliai taip pat nestokoja energijos įvairiausiems nuotykiams. Miego jiems reikia ne mažiau nei 6 val. per parą. Antraip ima strėlę į rankas ir leidžiasi medžioti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Pasitikrinkite – jums reikia ne mažiau nei 7–8 val. miego, tad jei keliatės 7 val., 23 val. jau turėtumėte gulėti lovoje.

Ožiaragiai – žmonės, kurie mėgsta gyvenime aiškumą ir tvarką. Tad eina kasdien miegoti paprastai tuo pačiu laiku. Pasitikrinkite – jums reikia ne mažiau nei 7–8 val. miego, tad jei keliatės 7 val., 23 val. jau turėtumėte gulėti lovoje.

Vandeniams užtenka ir vos kelių valandų miego, kad kitą dieną jaustųsi puikiai. Nemiegota naktis mažai juos paveikia, tačiau atminkite, kad jei neišsimiegate tik dieną kitą, nėra blogai, bet jei tai užsitęsia ilgesnį laiką, organizmas gali pervargti.

Žuvų gyvenimas gerokai sulėtėja, jei jos neišsimiega, tad kai reikia anksti, pavyzdžiui, 6 val., keltis, į lovą galite keliauti jau 21 val., antraip būsite ne Žuvys, o medūzos.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai