Koks kavos aparatas geriausiai pateisins lūkesčius?

Kavos aparatas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-03 16:00
Daugelis iš mūsų savo dieną pradeda nuo puodelio kavos, o tuomet, kai norisi šį gėrimą paruošti greičiau ar išbandyti skirtingas jo variacijas, ypač praverčia kavos aparatai. Šie prietaisai naudojami ofisuose ir namuose, tačiau norint, kad pasirinktas įrenginys visapusiškai pateisintų visus lūkesčius, vertėtų atsižvelgti į savo poreikius ir tam tikrus šių aparatų parametrus.

Kavos aparato tipas

Tai vienas svarbiausių pasirinkimų, nuo kurio dažniausiai rekomenduojama pradėti savo paieškas. Kapsuliniai kavos aparatai tinka tiems, kurie tikisi greito ir paprasto skirtingų kavos gėrimų gaminimo, automatiniai prietaisai leidžia efektyviai džiaugtis šviežiu kavos aromatu, o pusiau automatiniai įrenginiai išsiskiria kompaktišku dizainu ir suteikia daugiau laisvės gamybos procese. Taip pat vis dar naudojami lašeliniai kavos aparatai, kurie yra gerokai paprastesni, tačiau tuo pačiu ir pigesni. Kuris iš jų geriausias, priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių.

Vandens talpa

Šis kriterijus užtikrins patogų kavos aparato naudojimą – kuo didesnė bus vandens talpa, tuo daugiau gėrimo galėsite paruošti papildomai nepripildydami rezervuaro. Vis dėlto, vertėtų atkreipti dėmesį, kad kompaktiškesniuose modeliuose vandens rezervuarai yra mažesni, todėl turėtumėte nuspręsti, kas Jums svarbiau – nedidelis dydis, ar retesnis vandens pildymas.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Prekinis ženklas

Norisi, kad kavos aparatas tarnautų ilgus metus, tad dėl šios priežasties reikėtų rinktis patikimų, savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų siūlomus prietaisus. Vieni populiariausių šiuo metu yra Delonghi kavos aparatai, tačiau kokybiškus gaminius siūlančių prekinių ženklų surasite ir kur kas daugiau. Kartais savo ilgaamžiškumu gali nustebinti ir mažiau žinomas vardas, tad turėtumėte atidžiai išnagrinėti techninius prietaiso parametrus, susipažinti su kitų vartotojų atsiliepimais ir tik tuomet priimti galutinį sprendimą. Gausus šių prietaisų pasirinkimas siūlomas Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – čia Jura kavos aparatai ir kitais prekiniais ženklais pažymėtos prekės parduodamos gera kaina.

Kartais ilgaamžiškumu gali nustebinti ir mažiau žinomas vardas, tad turėtumėte išnagrinėti techninius prietaiso parametrus, išgirsti kitų vartotojų atsiliepimų ir priimti galutinį sprendimą.

Patogus naudojimas

Šis prietaisas neturėtų sukelti papildomų nepatogumų namuose, tad iš anksto apgalvoję savo poreikius ir sugebėjimus, lengviau apsispręsite dėl tinkamiausio modelio. Jeigu turite papildomų įgūdžių ir Jus žavi pats kavos gaminimo procesas, Jums turėtų patikti pusiau automatiniai kavos aparatai, tačiau jeigu prioritetą teikiate efektyvumui, vertėtų rinktis prietaisus, kurie suteikia galimybę pagaminti gėrimą vieno mygtuko paspaudimu. Taip pat svarbu atsižvelgti į šeimos poreikius – jeigu namuose žmonių daugiau, visiems kavą patogiau bus paruošti su aparatu, kuris vienu metu gali gaminti gėrimus dviem puodeliams.

Galingumas

Tai dar vienas svarbus kriterijus, užtikrinantis ne tik kavos paruošimo greitį, bet ir bylojantis apie jos kokybę. Logiška, kad galingesni kavos aparatai gerokai greičiau paruoš mėgstamą gėrimą, tačiau jeigu dažniausiai geriate itin stiprią kavą, toks variantas gali Jums netikti. Lėčiau gaminamas gėrimas išlaiko stipresnį skonį, tačiau šiuolaikiniai kavos aparatai suteikia galimybę patiems pasirinkti jos stiprumą, o optimalus variantas įvairaus stiprumo gėrimams yra maždaug 1000–1500 kW prietaisai.

Apsisprendus dėl visų šių parametrų, beliks išsirinkti labiausiai Jums patinkantį dizainą. Modernaus stiliaus kavos aparatai puikiai dera prie bet kokio interjero, tačiau jeigu jų spalvą suderinsite su kitais kambaryje esančiais elementais, išlaikysite vientisumą ir sukursite malonią bei patogią aplinką.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai