Koks jūs mokytojas pagal horoskopą?

Seksuali mokytoja / 123RF nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-05 19:30
Nors galbūt apie mokytojo profesiją niekada ir negalvojote, tačiau kiekvienas žmogus viename ar kitame gyvenimo etape susiduria su būtinybe ką nors mokyti. Gal tai vaikai, gal kolegos ar draugai. Sužinokite, ką jūsų Zodiako ženklas byloja apie jus kaip apie mokytojus. O gal esate iš tų, kurie yra gimę būti mokytojais?..

Avinui stinga kantrybės

Nors ir turi daug savybių būti geru mokytoju (domisi naujovėmis, yra entuziastingas), šio ženklo atstovams neužtenka kantrybės ilgai dirbti rutininį darbą. Be to, jie mėgsta konkuruoti ir juos lengva išvesti iš kantrybės. Tokie mokytojai mėgsta gabius ir greitus mokinius, bet nepakenčia tinginių ir melagių.

Jautis neatsisako savo planų

Tai labai kantrus mokytojas, kuriam sunkiausia atsisakyti savo planų, jei jau nutarė, kad pamoka turi vykti taip, o ne kitaip, tačiau nebandykite jo kantrybės – ji gali ir baigtis. Šio mokytojo pamokai visada reikia pasiruošti, nes jis nemėgsta, kai sugriaunama jo tvarka, be to, ir namų darbų jis užduoda daug.

Dvyniai vertina kūrybiškumą

Šio ženklo mokytojai paprastai yra labai mėgstami, nes turi puikų humoro jausmą, tačiau ir kontrolinį darbą galite gauti be perspėjimo, nes jiems patinka dirbti kūrybiškai, kartais nenuosekliai. Jį lengva užkalbinti ir įtraukti į pokalbį, nesusijusį su dėstomu dalyku, todėl mokiniai neretai tuo naudojasi, norėdami išvengti pamokos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Vėžiai įžeidūs mokytojai

Jie paprastai tikisi, kad jų pamokoje vyraus visiška tyla, o jų pačių mokiniai įdėmiai klausysis. Vėžio ženklo mokytojas mėgsta pasakoti ir lengvai įsižeidžia, kai jo nesiklausoma. Tokiu atveju gali net nutraukti pamoką ir liepti dirbti savarankiškai. Tuos mokinius, su kuriais pajaučia emocinį ryšį, šio ženklo mokytojai priima kaip savo šeimos narius, jiems padeda ir jais rūpinasi.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Liūto neerzinkite

Šio ženklo mokytojai labai nori patikti savo mokiniams. Tad taip, kaip jį priimsite, taip jis su jumis ir elgsis. Šie mokytojai neretai organizuoja visas mokyklos šventes, nes jiems patinka būti visų matomiems ir girdimiems bei stovėti ant scenos. Norite Liūtui įtikti? Pasakykite, kad labai vertinate ir domitės jo pamokomis.

Pavyzdingoji Mergelė

Šie mokytojai labiausiai už viską mėgsta tvarką ir pareigingumą. Tad pirmiausia – į jų pamokas niekada negalima vėluoti, privalu atsinešti visus reikiamus sąsiuvinius ir knygas bei tvarkingai viską išsidėlioti ant stalo. Be to, Mergelės visada atsimena visas smulkmenas, tad vargas tiems, kurie ką nors užmiršo. Kita vertus, Mergelė mokytoja yra labai rūpestinga, tad jei jums kas nors nutiko, ji tuo pasidomės ir po pamokų.

Svarstyklėms reikia jausti harmoniją

Triukšmas, barniai, konfliktai išveda iš pusiausvyros mokytojus, gimusius po šiuo Zodiako ženklu. O tada, kai jaučiasi prastai, Svarstyklės negali nei vesti pamokos, nei atsakinėti į jūsų klausimus. Šie mokytojai stengiasi sukurti gerą atmosferą, nekelia nereikalingų konfliktų, nemėgsta aiškintis, kas padaryta blogai, ir nesikiša į mokinių santykius.

Maksimalistai Skorpionai

Jei jau pažįstate tokį mokytoją, žinote, kad jie mėgsta, kai viskas yra daroma maksimaliai ir ekstremaliai, be to, nepakenčia, kai su juo kas nors ginčijasi. Tokiam mokytojui savo gebėjimus tenka nuosekliai įrodinėti kiekvieną dieną – tik tada jis pripažįsta mokinį kaip vertą savo dėmesio ir komplimentų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokių jūsų įpročių negali pakęsti bendradarbiai

Tiesmukieji Šauliai

Tarp šio ženklo atstovų daugiausia tokių, kurie yra „tikri“ mokytojai. Tikri nebūtinai todėl, kad dirba mokykloje, bet turi visas savybes mokyti: yra kantrūs, mėgsta kalbėti ir mokyti kitus, be to, tai daro labai suprantamai. Toks mokytojas kalba tiesiai, o jo tikslas labai kilnus – išmokyti pasaulį gražių, amžinų ir gerų dalykų. Be to, be savo dalyko, Šauliai mokytojai mėgsta su savo mokiniai stovyklauti, keliauti, pasakoti įdomias istorijas.

Teisieji Ožiaragiai

Tai sudėtingo charakterio mokytojai, nes dažniausiai jaučiasi teisūs. Net ir tais atvejais, kai iš tikrųjų taip nėra. Tai žinodami, geriau su jais nesiginčykite, geriau sutikdami linktelėkite galvą. Be to, šio ženklo mokytojai yra labai darbštūs ir tikisi, kad jų mokiniai bus tokie patys atkaklūs. Atsikalbinėjimų jie nesupranta, mėgsta discipliną ir taisykles.

Vandenis – mokytojas draugas

Vandeniai retai dirba mokykloje, nes nemėgsta ribų ir taisyklių, o be jų mokykloje vargu ar galima išsiversti. Tačiau toks mokytojas yra labai išradingas, su juo niekada nenuobodu ir linksma, o mokinius jis priima kaip sau lygius, todėl neretai su mokiniais bičiuliaujasi ir po pamokų.

Žuvys – jautruolės

Šio ženklo atstovai labai jausmingi ir jautrūs, todėl mokykloje tokiems žmonėms būna labai sunku. Jei ilgus metus dirba mokytojo darbą, tai tik dėl to, kad labai mėgsta savo profesiją. Kita vertus, toks mokytojas visada pagailės mokinio, jei priežastis bus rimta. Jį sugraudina ašaros ir nelaimės, tad tai žinodami mokiniai neretai tuo manipuliuoja.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai