Kokių taisyklių turėjo laikytis Obamos dukros, gyvendamos Baltuosiuose rūmuose?

Barackas Obama su dukromis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dažnas pagalvoja, kaip turėtų būti lengva gyventi garsių žmonių vaikams. Juk jiems viskas galima ir viskas kone patiekiama ant lėkštutės. Tačiau, taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio, kol nepastebi, kiek daug taisyklių vaikai turi laikytis.

Būti Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento dukromis nėra lengva. Tai galėtų patvirtinti Michelle ir Baracko Obamos dukros, Sasha ir Malia.

Negalima atidaryti langų Baltuosiuose rūmuose

Gyvenimas Baltuosiuose rūmuose gali atrodyti itin patrauklus ir trokštamas, tačiau išties tenka susidurti su gyvenimu tarsi muziejuje, kuriame apstu keisčiausių taisyklių. Viena jų – nevalia atidaryti langų tiek rūmuose, tiek ir važiuojant mašina.

Barackas Obama su žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.

Atrodo, kas čia tokio, tačiau tik pabandykite įsivaizduoti, kad negalite kada panorėję įkvėpti gryno oro gurkšnio ir mėgautis malonia vėsa.

Michelle Obama yra sakiusi, kad vienas geriausių ir labiausiai laukiamų dalykų išsikrausčius iš rezidencijos buvo galėjimas atsidaryti langus vos tik panorėjus.

Saugumas – svarbiausia

Kai esi prezidento vaikas, turi susitaikyti su tuo, kad kiekvieną minutę būnant viešumoje, aplink tave sukiosis asmens sargybiniai. Iki 16-os metų, kiekvieną žingsnį stebi aplinkiniams nematomas asmens sargybinis.

Barackas Obama su žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.

Augintinis ؘ– privaloma

Tai greičiau ne taisyklė, o tikras džiaugsmas vaikams. Juk kas nenorėtų aplink zujančio augintinio, kuris kasdien praskaidrintų nuotaiką. Viena iš prezidentinių tradicijų yra gyvūno auginimas.

Baracko Obamos dukros / „Scanpix“ nuotr.

Jokių namų raktų

Nesvarbu, kad Baltieji rūmai laikinai tapo tavo namais, raktų nuo jų, deja, bet turėti negalima. Visa tai, vėlgi, dėl saugumo. Durys automatiškai užsirakina, tad grįžti po vakarėlio norimu metu tikrai nepavyks.

Skaitykite daugiau