Kokių kosmetikos priemonių prireiks atostogoms?

Kosmetinė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-13 18:46
Atostogos yra vienas smagiausių gyvenimo malonumų, tačiau viskas turi ir kitą medalio pusę. Ilga kelionė ir atskirtis nuo namų kelia grėsmę mūsų odai bei plaukams.

Skrydis vargina veido ir kūno raumenis dėl susikaustymo, miego ir erdvės trūkumo. Negana to, lėktuvuose esantis žemas drėgmės lygis džiovina odą dėl nuolatos cirkuliuojamo sauso iškvėpto oro. „Douglas“ odos ekspertė Laima Kairienė dalijasi patarimais, kaip pasirūpinti odos drėkinimu ir išlaikyti ją elastingą visos kelionės metu.

Pasiruošimas skrydžiui

„Kadangi kelionė gali sukelti odos ląstelėms nemažai streso, norint jį sumažinti reikia pasirūpinti grožio procedūromis iš vakaro. Vakare neužmirškite įprastinių procedūrų – veido valymo ir drėkinimo. Veidą palepinkite drėkinamąja kauke. Taip būsite tikra, kad kelionės metu jūsų oda bus maksimaliai apsaugota.“

Ką pasiimti į lėktuvą

Makiažo fiksatorius arba drėkinamasis vanduo būtinai turėtų keliauti su jumis, ypač jeigu laukia ilgas skrydis.

Makiažo priemones imkite tik tas, kurios būtinos norint atnaujinti makiažą. Viena iš tokių priemonių – kosmetiniai pieštukai. Jie neišbėgs, neištrupės ir užims nedaug vietos.

Taip pat verta turėti intensyvaus drėkinamojo balzamo, kuris atgaivins sausas odos vietas ir gali būti puiki priemonė pavargusiems akių vokams ar sričiai po akimis atgaivinti.

Svarbu neužmiršti lūpų, kurios yra itin jautrios sausam orui ir saulei. Lūpų balzamas turėtų būti nuolatinis jūsų palydovas.

Būdas išvengti odos komplikacijų lėktuve

Geriausia strategija išvengti odos būklės pablogėjimo – į lėktuvą įsėsti su kuo mažiau makiažo. Jei vis dėlto pajaustumėte poreikį pašalinti apsunkusios odos sukėlėją, atsižvelgiant į lėktuvo skysčių apribojimo kontrolę, rekomenduojama su savimi pasiimti makiažo valymo servetėles. Odai nurimti padeda priemonės su alijošiumi ir ramunėlėmis.

Apie ką pagalvoti kraunantis rankinį bagažą?

Mažesnis bagažas reiškia didesnę atsakomybę teisingai pasirinkti vežamus daiktus, o ypatingai kosmetines priemones. Pirmiausia reiktų prisiminti, kad viešbučiai suteikia higienos priemonių dovanėlių, taigi nereikia apsisunkinti šampūnais, kūno losjonais, plaukų kondicionieriais ir kt. Dėmesio skirkite jums reikalingoms veido priežiūros priemonėms (prausiklis, serumas, tonikas) ir jas susipilkite į miniatiūrinius kelionių buteliukus.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai