Kokių grožio pamokų galime išmokti iš Marilyn Monroe

Marilyn Monroe
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Holivudo aktorė Marilyn Monroe neabejotinai yra viena gražiausių ir garsiausių visų laikų šviesiaplaukių. Net praėjus tiek laiko po jos mirties bandančiųjų ją kopijuoti – ne viena. Trumpi šviesūs plaukai, raudonos lūpos, apgamas ant skruosto – bene ryškiausi jos skiriamieji bruožai. Kokias grožio pamokas galime išmokti iš šios visų laikų gražuolės?

Akys – ne tik sielos veidrodis

Daugeliui net nereikia sakyti, kad akys – bene viena svarbiausių veido vietų, kurias reikia išryškinti. Daugelis iš mūsų nori didelių, gilių akių, deja, ne visas taip apdovanojo gamta. M. Monroe taip pat norėjo, kad akys atrodytų kuo didesnės, todėl paryškindavo viršutinę voko dalį.

M. Monroe. kaip ir daugelis moterų, taip pat norėjo, kad akys atrodytų didesnės, todėl ryškindavo viršutinę voko dalį.

Aktorė brėždavo ryškų kontūrą tik virš viršutinio voko per visą liniją, o tada šiek tiek žemyn ir vėl į viršų. Beje, tarp apatinės ir viršutinės linijų ji palikdavo tarpą, kurį paryškindavo baltu akių pieštuku.

Beje, niekam ne paslaptis, kad ilgos blakstienos suteikia akims gilumo. Šiuolaikinės technologijos suteikia visas galimybes mėgautis ilgomis, tankiomis ir riestomis blakstienomis. Marilyn Monroe akių kampučiuose blakstienos būdavo ilgiausios, taip ji galėjo sukurti gilesnį žvilgsnį.

Lūpos kaip vyšnios

Skiriamasis Marilyn Monroe bruožas – ryškiai raudonos lūpos. Tad jei norite būti panaši į šią aktorę, teks naudoti lūpų pieštuką kontūrui nubrėžti ir tepti lūpas dažais. Beje, M. Monroe lūpų dažus tepdavo šepetėliu, o makiažo meistrai taip pat pataria taip daryti, nes tada dažus kur kas lengviau paskirstyti. Beje, jos grožio specialistas Alanas Snyderis yra sakęs, kad Marilyn Monroe savo tobulai raudonų lūpų spalvą išgaudavo panaudojusi net aštuonių atspalvių lūpų dažus vienu metu. Aktorė sakydavo: „Merginoje turi būti gražūs du dalykai – žvilgsnis ir lūpos. Žvilgsniu ji gali priversti vyrą įsimylėti, o lūpomis įrodyti, kad myli.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Holivudo žvaigždžių dermatologo patarimai, jei norite turėti nepriekaištingą odą

Marilyn Monroe

Turėkite savo išskirtinį ženklą

Nors niekas neįsivaizduoja Marilyn Monroe be ryškiai raudonų lūpų, visgi apgamas ant kairiojo skruosto – neabejotinai išskirtinis šios garsios aktorės ženklas. Beje, jis nebuvo toks didelis, kaip atrodo, Marilyn visada jį paryškindavo pieštuku. Iš tikrųjų galime pasimokyti to, kad reikia pabrėžti unikalius savo bruožus – jie jus gali padaryti gražiausia.

Kartais leiskite sau pasikeisti

Marilyn Monroe žinojo, kad vyrai visada pirmiausiai vertina moterį pagal išvaizdą ir tik po to bando suvokti vidų. Todėl aktorė visada rūpinosi savo išvaizda.

Garsioji aktorė sakydavo, kad nėra moters, kuri nemėgtų kvepalų, o jei taip teigia, tikriausiai dar neatrado savo kvapo.

Taigi dar viena grožio paslaptis – kartais reikia keistis tol, kol atrasite tai, kad tinka jums. Štai, pavyzdžiui, natūralūs aktorės plaukai buvo šviesiai rudi, tačiau ji jų spalvą keitė ne kartą, kol galiausiai rado tinkamiausią atspalvį. Tapusi blondine suprato, kad tokia plaukų spalva labiausiai atspindi ir jos vidų ir jai tinka labiausiai.

Visada kvepėti

Garsioji aktorė labai mėgo kvepalus ir įvairius veido bei kūno kremus. Ji sakydavo, kad nėra moters, kuri nemėgtų kvepalų, o jei taip teigia, tikriausiai dar neatrado savo kvapo. Ir paklausta, ką vilki naktį, ji juokais atsakydavo, kad „Chanel No. 5“ kvepalus. Visur ir visada kvepėti buvo vienas jos pagrindinių devizų.

Rengtis tai, kas tinka tau

Nors mes apie Marilyn galvojame kaip apie efektingo grožio moterį, savo dienas ji leido apsirengusi labai paprastai: megztiniai, suknelės, kapriai ir pan. Viena pagrindinių jos taisyklių – pasirinkti tai, kas geriausiai tinka tau. Jos drabužiai buvo neutralių atspalvių (balti, smėlio, juoda), o jei kas nors itin patikdavo, nusipirkdavo keletą tokių pačių drabužių. Marilyn turėjo daugybę porų tam tikrą „Ferragamo“ batų.

Šypsena puošia labiausiai

Jūs tikriausiai manote, kad pagrindiniai Marilyn Monroe grožio triukai jau apkalbėti. Tačiau iš tikrųjų iš šios žavios aktorės galima pasimokyti šypsotis – šypsena buvo vienas jos pagrindinių puošmenų. Ji yra pasakiusi: „Šypsena – geriausia kosmetika, kurią gali nešioti mergina.“ Tad ar dar reikia klausti, be kokios grožio priemonės ji negalėjo iškišti nosies į gatvę?

Dar šis tas...

  • Vazelinas. Veidui ji naudodavo vazeliną – todėl net užtepus makiažo pagrindo ir pudros, M. Monroe veidas švytėdavo.
  • 15 kartų. Tiek šaltu vandeniu ji prausdavosi veidą, nusivaliusi makiažą. Manydavo, kad taip susitraukia poros ir veidas pagyvėja.
  • Pusantros valandos. Kol pasidarydavo makiažą, M. Monroe užtrukdavo maždaug valandą su puse. Ne veltui sklando viena garsiųjų jos frazių: „Aš gi sakiau, kad būsiu pasiruošusi už penkių minučių, neskambink man kas pusę valandos.“
  • Skaistalai. Merilyn Monroe naudodavo skaistalus, kad galėtų pakoreguoti, jos manymu, netobulą nosį. Taigi norite, kad jūsų nosis atrodyti mažesnė? Skaistalais paryškinkite skruostus ir patį nosies galiuką.
2012 metais pasaulis minėjo kino dievaitės Marilyn Monroe 50-ąsias mirties metines (44 nuotr.)
+38

Skaitykite daugiau