Kokių augalų savo namuose geriau neauginti: atims energiją ir turtus

Terasos interjeras. / „Domus galerijos“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Atrodo, augalai, gėlės puošia kiekvienus namus. Tačiau taip manydami labai klystame. Ne visiems augalams namuose vieta.

Tikite tuo ar ne, bet gėlės su mumis bendrauja ir reaguoja į mūsų emocijas, jausmus, jaučia, kada mes pykstame, nervinamės, esame laimingi.

Tikite tuo ar ne, bet gėlės su mumis bendrauja ir reaguoja į mūsų emocijas, jausmus, jaučia, kada mes pykstame, nervinamės, esame laimingi.

Mylimos gėlės grąžina į aplinką dvigubai energijos, kiek gauna iš rūpestingų žmonių. Visgi prieš laikant augalus, reikėtų žinoti, kokia jų skleidžiama energija, o ji ne visada gera.

Viržiai. Dabar viržiai labai populiarūs, nors jie dailiai atrodo ir vasarą, tačiau tai labiau rudeninis lauko augalas, skirtas auginti sode, balkone, beje, tai dažnas augalas, kuriuo žmonės mėgsta puoštis kapus. Kadangi jis gana dekoratyvus, daugelis nori auginti ir namuose. Tačiau to daryti nepatartina, vazone augalui pradės trūkti vietos, jis pradės ruduoti, o nykstantis augalas, kaip žinia, skleidžia prastą energiją namuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad namuose tvyrotų laimė? Žinokite, kokius augalus auginti

Viržiai / Fotolia nuotr.

Kaktusai. Turbūt visi girdėjome, kad kaktusus reikia statyti netoli kompiuterio, nes jie apsaugo nuo neigiamo elektronikos poveikio. Tačiau patys kaktusai taip pat pasižymi ypač agresyvia ir kenksminga energija. Kuo ilgesni ir aštresni kaktuso spygliai, tuo energija stipresnė ir prasčiau veikia žmogų. Aišku, jei kaktusas švelnus, jo skleidžiama energija gali būti ir ne tokia agresyvi.

Echmėja. Ši gėlė skleidžia stiprią energiją, todėl jautresnius žmones gali labai paveikti: gali jaustis neramiai, pradėti kamuoti galvos skausmai, tankiau plakti širdis. Ypač augalas veikia mažus vaikus – jie gali tapti hiperaktyvūs, irzlūs, su jais gali būti sunku susikalbėti. Atokiau ją reikėtų laikyti ir nuo ligonių – išsiurbia energiją.

Araukarija. Taip pat labai energiškai aktyvi gėlė. Specialistai pataria šios gėlės vengti tiems, kurių jautri psichika ir nervų sistema, nes juos araukarija gali tiesiog vesti iš proto.

Bonsas. Nors dažnam šie maži medeliai labai gražūs, pagal fengšui, šio dekoratyvinio augalo namuose geriau nelaikyti, nes jis simbolizuoja priverstinį žmogaus ir verslo augimo sustojimą. Vaidinasi, į namus nepritrauks ir didesnių pajamų. Visgi jei labai norite juos auginti, laikykite šiaurinėje namų pusėje, ten jie kenks šiek tiek mažiau.

Bonsas / Shutterstock nuotr.

Gebenė. Šią gėlę žmonės vis dar augina namuose, nes ji išties gražiai atrodo, kaip pradeda keroti sienomis. Tačiau senolių išmintis sako, kad jos geriau namuose nebūtų – ji veja iš namų vyrus. Tad jei svajojate apie šeimą, šio augalo geriau nelaikyti.

Juka. Ypač populiari, bet, deja, labai agresyvi gėlė. Kad ir kokiame kambaryje augtų, agresyvią, negatyvią energiją skleidžia po visus namus ir sukelia įtampą visose patalpose, todėl galite dažniau pyktis su namiškiais, jaustis pavargę, praradę jėgas.

Monstera. Jų neturėtų būti namie, sunaudoja daug deguonies, traukia iš žmonių teigiamą energiją, tad dėl šios gėlės galite pasijausti aptingę, apsnūdę, be energijos ir entuziazmo, praradę gyvenimo džiaugsmą.

Monstera / Fotolia nuotr.

Keletas patarimų

  • Namuose neturi būti sergančių augalų, jais reikia greitai ir negailint atsikratyti, nes tokie skleidžia blogą energiją namuose.
  • Dirbtinės arba džiovintos gėlės – taip paĮ nėra geras sprendimas, nes jos negyvos. Jos itin slopina teigiamą gyvybinę namų energiją. Tad jei namuose turite gėlių knygose, sudžiovintų rožių žiedlapių ar negyvų augalų vazelėse, geriau jų atsikratyti ir vietą užleisti gyvoms, žydinčioms ir gyvybinę energiją skleidžiančioms gėlėms.
  • Neapgaudinėkite savęs ir nelaikykite namuose dirbtinių gėlių, kurios taip pat yra negyvos ir neskleidžia gyvybinės energijos.
  • Kuo smailesni lapai, spygliai, tuo augalas yra agresyvesnis, todėl patartina rinktis gėlės kuo labiau apvalesniais lapais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gėlės balkone. Kokias rinktis

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau