Kokios šešėlių spalvos tinka jūsų akims?

Elizabeth Grace, „Max mara“ makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-16 09:25
Skaistalų, lūpdažio spalvą reikia derinti prie veido odos tono. Plaukų spalvą – prie veido tipo (odos ir akių spalvos). Na o šešėlius patartina rinktis atsižvelgus į savo akis. Taip galima pabrėžti jų natūralų grožį arba sukurti kontrastą ir išryškinti spalvą.

Mėlynos akys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jeigu jūsų akys žydros, jas paryškins šampaninės ir rusvos spalvų derinys. Jei akys mėlynos, rinkitės bronzinius ar terakotos atspalvius. Taip pat gali tikti rausvi, pilkšvi ir pan. atspalvių šešėliai.

Pilkos akys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei jūsų akys yra ne kiek mėlynos, kiek pilkos, norėdamos jas paryškinti rinkitės anglies (akims apvesti), šaltus mėlynus atspalvius. Jei norite neutralaus varianto, dažykite akis pilka spalva.

Žalios akys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Purpurinė spalva pagyvina akis, nes kontrastuoja su žalia. Persikinė, pastelinė rožinė spalvos taip pat jas pabrėžia. Paprastesnis, dieninis variantas – rudi akių šešėliai.

Šviesiai rudos akys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Medaus arba lazdyno riešutų spalvą primenančios akys gali būti išryškintos su violetiniais ar alyviniais šešėliais. Jei norite blyškesnio varianto, rinkitės šiltesnius tonus. Tiks auksiniai, smėliniai, persikiniai atspalviai.

Rudos akys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tamsias akis turi brunetės arba šatenės, joms tinka dauguma spalvų. Akių rudumą pabrėžia kontrastuojanti violetinė, slyvų spalva. O auksiniai, rusvi ir smėliniai atspalviai suteikia žvilgsniui gaivumo ir spindesio. Tokioms akims taip pat tinka tamsiai žali, samanų atspalviai.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai