Kokios šešėlių spalvos tinka jūsų akims?

Elizabeth Grace, „Max mara“ makiažas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Skaistalų, lūpdažio spalvą reikia derinti prie veido odos tono. Plaukų spalvą – prie veido tipo (odos ir akių spalvos). Na o šešėlius patartina rinktis atsižvelgus į savo akis. Taip galima pabrėžti jų natūralų grožį arba sukurti kontrastą ir išryškinti spalvą.

Mėlynos akys

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Jeigu jūsų akys žydros, jas paryškins šampaninės ir rusvos spalvų derinys. Jei akys mėlynos, rinkitės bronzinius ar terakotos atspalvius. Taip pat gali tikti rausvi, pilkšvi ir pan. atspalvių šešėliai.

Pilkos akys

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Jei jūsų akys yra ne kiek mėlynos, kiek pilkos, norėdamos jas paryškinti rinkitės anglies (akims apvesti), šaltus mėlynus atspalvius. Jei norite neutralaus varianto, dažykite akis pilka spalva.

Žalios akys

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Purpurinė spalva pagyvina akis, nes kontrastuoja su žalia. Persikinė, pastelinė rožinė spalvos taip pat jas pabrėžia. Paprastesnis, dieninis variantas – rudi akių šešėliai.

Šviesiai rudos akys

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Medaus arba lazdyno riešutų spalvą primenančios akys gali būti išryškintos su violetiniais ar alyviniais šešėliais. Jei norite blyškesnio varianto, rinkitės šiltesnius tonus. Tiks auksiniai, smėliniai, persikiniai atspalviai.

Rudos akys

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Tamsias akis turi brunetės arba šatenės, joms tinka dauguma spalvų. Akių rudumą pabrėžia kontrastuojanti violetinė, slyvų spalva. O auksiniai, rusvi ir smėliniai atspalviai suteikia žvilgsniui gaivumo ir spindesio. Tokioms akims taip pat tinka tamsiai žali, samanų atspalviai.

Šešėlių spalvos pagal akis (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau