Kokios moterys labiau patinka vyrams – tiesiais ar garbanotais plaukais?

Garbanoti plaukai / Philips nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Amžinas klausimas, kuris moterims neduoda ramybės, – kokios moterys labiau patinka vyrams? Nors klausimas tik vienas, tačiau jis apima šimtus, net tūkstančius sričių ir dalykų, iš kurių vyrams tenka rinktis ir dėl kurių – moterims nerimauti.

O kokie moterų plaukai vyrams patinka labiau – tiesūs ar garbanoti? Įdomu tai, kad šis tiesių ar garbanotų plaukų potraukis yra kintantis, jam poveikį daro ne tik vidiniai pojūčiai, bet ir tai, kas vyksta pasaulyje, mados tendencijos ir įvairūs kiti pasauliniai procesai.

Gražios garbanos – visad madingos

Pažvelgus į dešimties metų senumo mados ir grožio žurnalus matyti, kad tuo laiku atgimė ir vėl pradėjo dominuoti garbanotų plaukų kultas. Gali būti, kad tam turėjo įtakos būtent vyrų reiškiamos simpatijos moterims, turinčioms garbanotus plaukus. Tačiau šiek tiek labiau įsigilinę į šį klausimą pastebime, kad viskas buvo ne taip, nes visais laikais svarbiausia varomoji jėga turėti tiesius ar garbanotus plaukus buvo noras gauti tai, ko nedavė gamta. Toks reiškinys, kai moterys, turinčios natūraliai besigarbanojančius plaukus, nori turėti lygius, paslankius ir tiesius plaukus, o tos, kurias gamta apdovanojo tiesiais plaukais, svajoja apie purias ir didelės apimties garbanas, yra normalus.

Kam pirmenybę teikia vyrai?

Nesvarbu, kokia pagrindinė priežastis skatintų pasirinkti tiesių ar garbanotų plaukų šukuoseną, vis dėlto apklausus dešimt vyrų, aštuoni iš jų pripažino, kad pirmenybę teikia moterims, turinčioms garbanotus plaukus. Bet kodėl? Ar egzistuoja koks nors racionalus paaiškinimas? Pasirodo, taip. Vyrų nuomone, moterys, turinčios garbanotus plaukus, labiau pasitiki savimi, mažiau yra veikiamos aplinkinių nuomonės, jos drąsesnės ir ryžtingesnės. O tiesių plaukų savininkės dažniau būna ramesnės, drovesnės, dalykiškesnės ir santūresnės.

Tobulos garbanos namuose? Tai įmanoma!

Dabar su „Philips ProCare Auto Curler Ionic“ automatiniu garbanojimo prietaisu galima suformuoti puikias garbanas įvairioms progoms – pasimatymui, apsilankymui teatre, pobūviui ar tiesiog norint gražiai atrodyti kasdien. Su gražiomis garbanomis ne tik puikiai jausiesi, bet ir tikrai sulauksi daugiau dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Specialus bešepetėlis variklis ir keramine titano danga dengtas vamzdelis automatiškai vynioja, įkaista ir garbanoja plaukus – taip kaskart sukuriamos nepriekaištingos garbanos.

Garbanotuvas / Philips nuotr.

Philips garbanotuvo privalumai

Philips nuotr./ikonėlė Įkrauti neigiami jonai pašalina statinę elektrą, kondicionuoja plaukus ir išlygina plaukų kutikulas bei paryškina jų spindesį. Rezultatas – blizgūs, lygūs, nesiveliantys plaukai.

Philips nuotr./r Specialus titano danga dengtas vamzdelis garbanoja plaukus greitai, lengvai slysta, o plaukai išlieka žvilgantys. Keramine titano danga dengtame vamzdelyje puikiai suderintas šilumos laidumas ir glotnus paviršius, kad garbanos būtų tobulos.

Philips nuotr./grf Patvarus ir specialus bešepetėlis variklis formuoja garbanas skirtingomis kryptimis.

Philips nuotr./ikonėlė 3 reguliuojamos garbanojimo kryptys – į kairę, į dešinę ar pakaitomis.

Philips nuotr./ikonėlė 3 karščio režimai (180 °C, 210 °C, 230 °C) ir 3 laiko režimai (12 s, 10 s, 8 s) – skirtingo standumo natūralioms, sveikoms ir spindinčioms garbanoms.

Philips nuotr./fv§ Didelio efektyvumo kaitintuvas pagreitina įkaitimą – tereikia tik 30 sek.: įjungi ir jau po pusės minutės formuoji savo išsvajotas garbanas!

Philips nuotr./FD Praktiškas ir procesą palengvinantis 2 m ilgio laidas. Šis grožio salonams tinkamas laidas užtikrina lengvą „Philips ProCare“ automatinio garbanotuvo naudojimą skirtingo tipo patalpose.

Garbanotuvas / Philips nuotr.

Kaip naudoti „Philips ProCare Auto Curler Ionic“ garbanotuvą?

Paprasta ir patogu. Patogų dviejų metrų ilgio garbanotuvo laidą įkišk į kontaktinį lizdą. Paspausk įjungimo (išjungimo) mygtuką ir po 30 sekundžių garbanotuvas bus pasirengęs Tavo plaukus padaryti dar gražesnius – nepriekaištingai susigarbanojusius. Priklausomai nuo savo nuotaikos ar artėjančios progos, pasirink vieną iš trijų garbanų formavimo krypčių – į kairę, į dešinę arba pakaitomis. Kai tai atliksi, nustatyk vieną iš siūlomų trijų karščio ir trijų laiko režimų.

Garbanotuvas / Philips nuotr.
Skaitykite daugiau