Kokios Kalėdos be šventinių filmų? Siūlome pačius romantiškiausius!

Kalėdos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-25 12:00
Net šventiniu laikotarpiu norisi pabėgti nuo šurmulio, vaišėmis nukrauto stalo ir pažiūrėti gerą filmą. O kas gali būti geriau už laiko patikrintą kalėdinę juostą. Siūlome pasimėgauti pačiomis geriausiomis.

„Tegyvuoja meilė“ (Love Actually, 2003)

Tai devynios meilės istorijos, priverčiančios susimąstyti, nusijuokti, o gal net ir nubraukti ašarą. Kad ir kaip būtų, Kalėdos – stebuklų metas, ir meilė plevena kažkur aplink...

Šioje juostoje nusifilmavo visas būrys žymiausių Holivudo žvaigždžių (Hughas Grantas, Keira Knightley ir kt.). Filmas išties garantuoja gerą juoko ir romantikos dozę.

„Ketverios Kalėdos“ (Four Christmas, 2008)

Per kiekvienas Kalėdas Bredas ir Keite lėktuvu sprunka nuo išsiskyrusių tėvų ir nepakenčiamų giminaičių. Deja, šįmet juos užklupo toks tirštas rūkas, kad net Kalėdų Senelio elniai negalėjo įžiūrėti kelio. Oro uostas uždarytas ir šaunioji porelė priversta atšvęsti ketverias šeimos Kalėdas per vieną beprotišką dieną. Tai, kas jiems nutiks, privers jums linksmai kvatotis.

„Atostogos“ (The Holiday, 2006)

Gali būti, kad tai yra vienas romantiškiausių kalėdinių filmų. Šioje kino juostoje vaidinantys Jude‘as Law, Cameron Diaz, Kate Winslet ir Jackas Blackas garantuoja ne tik puikią humoro dozę, bet ir romantikos pliūpsnį.

„Kalėdų giesmė“ (A Christmas carol, 2009)

Senas niurzgalius ir šykštuolis Ebenyzeris Skrudžas gyvena be meilės. Jam niekas neįdomu, niekas nedžiugina. Vieną stebuklingą naktį Skrudžo gyvenimas pasikeičia. Į nepakartojamą kelionę senąjį bambeklį pasiima trys šventų Kalėdų dvasios: Praeities, Dabarties ir Ateities Kalėdų. Dvasios jam aiškiai ir nedviprasmiškai parodo jo didžiuotis pagrindo nesuteikiančią praeitį, skaudžią dabarties pasaulio tiesą ir ateityje slypinčius pavojus, jei Skrudžas netaps geresnis.

„Kvaišų šeimynėlė švenčia Kalėdas“ (Christmas Vacation, 1989)

Vienas linksmiausių kalėdinių filmų. Iš kitų filmų apie Kvaišų šeimynėlę puikiai pažįstamas šeimos galva Klarkas nutarė įgyvendinti šeimos svajonę – sutikti Kalėdas pagal visas tradicijas. Deja, jo planams nebuvo lemta virsi realybe. Jo šeimai tradicinės Kalėdos tapo pragaru, sukeliančiu daug juoko šį filmą žiūrintiesiems.

„Lemtingas atsitiktinumas“ (Serendipity, 2001)

Šis filmas, galima sakyti, jau tapo klasika. Vaikinas ir mergina parduotuvėje griebia tą pačią pirštinių porą. Vaikinas siūlo mainus: jis atiduos jai pirštines, o ji nueis su juo į pasimatymą. Nors mergina turi širdies draugą, tačiau leidžiasi įkalbama žavaus nepažįstamojo. Tik vėliau ji suvokia, kad tai buvo visai ne sutapimas, o likimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Serialai, kurie įtraukia šimtus tūkstančių žiūrovų visame pasaulyje

Ji24.lt

Naujausi straipsniai