Kokios garsenybės šiemet atvyks į kūrybiškumo festivalį „Kanų liūtai“?

Halle Berry / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-05-31 14:25
Birželio 17–24 dienomis jau 63-ąįj kartą organizuojamas kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai“ į Prancūzijos Rivjerą ir vėl pakvies šimtus įkvepiančių asmenybių bei 10 tūkstančių reklamos, kino, muzikos ir technologijų profesionalų iš viso pasaulio. Visą savaitę jie dalysis įžvalgomis, ką reiškia kūrybiškumas ir kaip prisitaikyti prie kone šviesos greičiu skriejančio technologijų progreso.

Ko šiemet laukiama festivalyje „Kanų liūtai“?

Helen Mirren

2016-aisiais kompanija „L’Oreal Paris“ pakeitė šūkį iš „Nes aš to verta“ į „Mes visos to vertos“, siekdama atkreipti dėmesį, kad moterys, nepaisant jų padėties, lyties, seksualinės orientacijos ar įsitikinimų, gali pasitikėti savimi ir jausti savo vertę kasdien. Ką pakeitė šis požiūris, pasakos britų aktorė Helen Mirren, šios kampanijos ambasadorė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ellie Goulding

Viena laukiamiausių „Kanų liūtų“ viešnių – Ellie Goulding. Britų dainininkė jau pardavė per 15 milijonų įrašų visame pasaulyje, jos vaizdo įrašai internete žiūrėti 3,6 milijardo kartų, o socialiniuose tinkluose ją seka per 30 milijonų vartotojų. Be abejonės, prekės ženklai stovi eilėje už jos durų ir trokšta dirbti su Ellie Goulding. Dainininkė atskleis, kas ją įkvepia ir motyvuoja bei ką turi pasiūlyti prekės ženklai, kad pasaulinio lygio muzikantai norėtų su jais dirbti.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Alexanderis Wangas

Dizaineris ir buvęs „Balenciaga“ mados namų kūrybos vadovas Alexanderis Wangas į „Kanų liūtus“ atvyksta kalbėti ne apie save. Jo dėmesio centre šį sykį kompanija „Adidas“, nepaliaujanti stebinti savo kūrybiniais sprendimais nuo 1939-ųjų. Kaip „Adidas“ pavyksta visad išrasti save iš naujo? Kaip trys juostelės tapo žinomiausiu šiuolaikiniu prekės ženklu ir ko kiti gali iš to pasimokyti?

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pussy Riot“

Rusijos feminisčių pankroko grupė „Pussy Riot“ labiausiai garsėja nelegaliais, neleistinais koncertais įvairiose viešose vietose. 2012 m. pagrindinėje Maskvos katedroje merginos surengė protestą ir su kaukėmis meldėsi, kad Rusija būtų išvaduota nuo prezidento Vladimiro Putino. Už tai trys „Pussy Riot“ narės buvo nuteistos kalėti ir ypač griežtoje kalinių stovykloje praleido 21 mėnesį. Šios drąsios moterys teigia: „Kiekvienas ar kiekviena galime būti „Pussy Riot“, ir „Kanų liūtuose“ pasakos apie savo kūrybinę kelionę – nuo pankroko iki aktyvizmo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kanų liūtuose“ taip pat kalbės viena įtakingiausių pasaulio moterų, „Facebook“ vadovė Sheryl Sandberg, kultinis mados fotografas Mario Testino, buvusi Tarptautinio Valiutos Fondo direktorė Christine Lagarde, aktorė Hale Berry, dainininkai Demi Lovato, Wyclef Jean ir kiti.

Portalas „Elaima“ publikuos įdomiausias akimirkas iš kūrybiškumo centru savaitei tapsiančių Kanų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai