Kokiems vyrų bruožams nė viena negalime atsispirti?

Brandaus amžiaus pora. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-19 21:26
Pagalvokite, į ką pirmiausiai atkreipiate dėmesį, užfiksavusi patrauklų vyriškį? Mes visos skirtingos, bet yra tam tikrų vyro bruožų, kuriems nė viena negalime likti abejinga. Kokie jie? Apie tai svarsto žurnalistė ir tinklaraštininkė Erika Jagger.

Kas mus iškart patraukia? Jo akių spalva? Šypsena? Pečių plotis? Plaukai? Erika prisipažįsta: „Kai buvau janesnė, man patiko aukšti, liekni tamsiaplaukiai, o dabar man 52-eji ir jau nebegaliu įvardyti, koks vyrų tipas patraukliausias. Turbūt labiausiai traukia pasitikintys savimi, spinduliuojantys seksualumą. Prisimenu visus tuos vyrus, kuriuos pamačius man linkdavo keliai ir kūnu bėgiojo šiurpuliukai. Vieno jų marškinėliai taip jaudinamai išryškindavo kūną, kad galėdavau galvoti vien tik apie jo torsą, o kitas taip žvelgdavo į mane, kad to žvilgsnio iki šiol negaliu pamiršti...

Tačiau vis dažniau prisimenu visai ką kita. Jo charakterį, manieras, laikyseną. Štai dėl viso to man kartais norėdavosi su visa staltiese nušveisti nuo stalo indus ir... Skamba drąsiai? Jei vyras turėtų visas šias savybes, nė nemirkteldama TAI pakartočiau!

Daugelis iš šių punktų man net į galvą nebūtų atėję, kai buvau 20-ties. Tada man patiko turtingi verslininkai, važinėjantys brangiais automobiliais, vaišinantys mane ištaiginguose restoranuose ir negailintys dovanų. Tačiau, metams bėgant, supratau, kad visa tai laikina ir netikra: pinigai kartais baigiasi, o žmonės keičiasi.“

Kokios savybės būdingos seksualiausiems vyrams?

1. Jėga

Tai nė kiek nesusiję su tuo, kiek jis padaro atsispaudimų ar prisitraukimų, nors, aišku, raumenys ir puikus pilvo presas dar niekam nepakenkė. Turime galvoje jo vidinę jėgą, nematomą jo asmenybės šerdį. Tokio vyro akyse gali perskaityti, kad jis žino, ko nori iš gyvenimo, tad pats seksualiausias vyras tas, kuris pasitiki savimi, blaiviai vertina savo jėgas ir galimybes, tas, kuris pasiekia, ko nori. Jis nepasiduoda infantiliems kaprizams – su tokiu vyru galima jaustis „kaip už mūro“.

2. Pažeidžiamumas

Jei vyras nerodo savo pažeidžiamumo, jis negali būti stiprus žmogus. Stipriam negėda papasakoti moteriai apie savo troškimus, baimes, jausmus jai. Jis nebijo pripažinti savo kaltės, atsiprašyti ir pasijusti neteisiu. Be absoliutaus nuoširdumo – iš abiejų pusių! – negalima pasiekti intymumo. O juk būtent intymumas seksą paverčia meilės aktu.

3. Intelektas

Ne veltui tvirtinama, kad seksualiausia vyro vieta – jo smegenys.

Nepervertinkime IQ indekso – tai tėra sausi skaičiai. Svarbiau – žinių troškulys, nuolatinis veržimasis išmokti ko nors naujo, kurti, o ne trypčioti vietoje. Daugybė moterų sako, jog norėtų tikrai lygiaverčio partnerio arba tokio, kuris žino ir moka daugiau už jas – kad galėtų su juo įdomiai kalbėtis, ginčytis, klausti jo nuomonės. Tai svarbiau nei akių ar plaukų spalva. Ne veltui tvirtinama, kad seksualiausia vyro vieta – jo smegenys.

4. Humoro jausmas

Vyras be jo – praktiškai beviltiškas. Sunku įsivaizduoti, kaip reikėtų bendrauti su itin rimtu, viską suvokiančiu paraidžiui ir beveik niekada nesijuokiančiu vyru. Protingas (o juk intelektas susijęs su humoro jausmu) vyras supranta užuominas ir sugeba net beviltiškiausioje situacijoje surasti komiškų jos pusių. Bet svarbu, kad jūsų humoro jausmas sutaptų su jo: kad jūsų netrikdytų jo juokeliai, o jis nesibaisėtų jūsiškiais.

5. Šiluma

Sunku nuolat bandyti prisibelsti į jo sielą, jei vyras uždaras ir nieko neįsileidžia į savo vidinį pasaulį. Tokios pastangos vargina. Užuojauta, empatija, sugebėjimas kartu pasijuoti iš problemų išlaisvina jausmus. Patikėkite, gerumas labai seksualus.

6. Dosnumas

Nėra nieko aseksualesnio kaip šykštumas. Beje, šykštuolis dažnai šykšti ne tik materialių dalykų, bet ir jausmų. Kai žmogus skaičiuoja kiekvieną centą ir taupo jausmus, gali būti, kad jis visiškai nevertina savo partnerio. Dar vienas momentas – šykštuoliai dar šykšti ir glamonių miegamajame. Dosnus žmogus nepagailės jums nupirkti gėlių be progos ir netaupys savo jausmų jums.

7. Sąmoningumas

Dažnai moterims patinka ambicingi vyrai, tačiau kartais po ambicijomis slepiasi nepasitikėjimas savimi, agresija, godumas. Daug svarbesnė savybė – sąmoningumas. Tai reiškia, kad vyras neišskys sudėtingose gyvenimiškose situacijose. Kai vyras išlieka ramus patirdamas likimo negandas, kai nesėkmė jo neišmuša iš vėžių – tai tikrai daro įspūdį.

8. Partnerystė

Mums reikia vyrų, kurie nebando komanduoti, kurie suvokia kompromisų svarbą, kurie pajėgūs suprasti kitą žmogų ir jį gerbti. Neverta eikvoti jėgų ir laiko tokiam, kuris nori dominuoti tik todėl, kad pasijustų esąs macho.

9. Pasitikėjimas savimi kaip meilužiu

Tai nesusiję nei su penio ilgiu, nei virtuoziškais akrobatiniais triukais lovoje. Tai bendra atmosfera miegamajame. Tai jo sugebėjimas suprasti moters kūno kalbą, reaguoti į menkiausias smulkmenas ir leisti jai pasijusti geidžiama. Dėl vyro, kuris negalvoja vien apie save, o labiau – apie moterį, mums visoms sąla širdis...

10. Branda

Tai ir skiria berniuką nuo vyro. Ir nors narcizai, kazanovos ir „blogi berniukai“ mus dažnai gali sužavėti, palaipsniui paaiškėja, kad visa tai tėra kaukė, o visas jų šaunus įvaizdis – tik išpūstas muilo burbulas. Nesubrendėliai žaidžia tokius žaidimus, norėdami kilstelti savo savivertę. Todėl nerasime nieko seksualaus žmoguje, kuris apsimeta kažkuo kitu, kuris nejaučia, o tik vaidina, ir kuriam visai nerūpi, ką išgyvena jo moteris.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai