Kokie vyrai yra labiau linkę būti neištikimi?

Nubučiuotas vyras. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-17 15:00
Kodėl kai kurie vyrai ištikimi vienai moteriai ir net negalvoja apie išdavystę, o kitais pasitikėti negalima net išleidus į parduotuvę? Pasirodo, tai, ar vyras linkęs į išdavystę, galima sužinoti peržvelgus jo tėvo istoriją ir net iš to, kokį gyvūną jūsų išrinktasis augina.

Daugelį moterų kamuoja klausimas, kodėl vyrai būna neištikimi. Tačiau atsakymai yra arčiau ir kur kas paprastesni, nei mums atrodo. Štai keturi vyrų tipai, kurie dažniau būna neištikimi.

Yra vyrų, kurie uždirbdami daugiau, pradeda manyti, kad gali visiškai kontroliuoti situaciją ir nieko tokio, jei vieną kitą kartą bus neištikimi.

Vyrai, kurie uždirba daugiau nei jų antrosios pusės

Santykių ekspertė India Kang mano, kad jei vienas iš poros uždirba daugiau nei kitas, daugiau uždirbantysis gali būti linkęs apgaudinėti antrąją pusę. Pasirodo, pinigai, galia turi nemažai sąsajų su neištikimybe.

Tai, kad partneris uždirba daugiau, nebūtinai reiškia, kad jis ieškos šilumos kitos moters glėbyje, jei jaus pagarbą, dėkingumą ir pasitenkinimą. Tačiau yra vyrų, kurie uždirbdami daugiau, pradeda manyti, kad gali visiškai kontroliuoti situaciją ir nieko tokio, jei vieną kitą kartą bus neištikimi. Tokie vyrai nesijaučia dėkingi dėl santykių, nesistengia dėl jų, nes laiko tai savaime suprantamu dalyku. O eilinio konflikto metu gali trenkti durimis ir eiti ieškoti meilės nuotykių kitur.

Vyrai, kurie augina kates

Visiems gerai žinoma, kad šunys yra ištikimi, lojalūs savo šeimininkams, o štai katės mėgsta vaikščioti vienos, yra savarankiškos ir pas šeimininką ateina tik tada, kai pačios to nori, jos neprieraišios. Psichologai jau seniai pastebėjo, kad žmonės dažnai augintinius renkasi būtent pagal savo charakterį ir asmenybės bruožus, ypač šunis ir kates.

Illicitencounters.com atliko tyrimą ir nustatė, kad tie vyrai, kurie augina kates, yra labiau linkę į neištikimybę. Aišku, nebūtina kiekvieno, kuris augina katę, įtarinėti, tačiau jei pastebėjote įtartinų ženklų, galbūt sąsajų vis dėlto yra?

TAIP PAT SKAITYKITE Kodėl šunys ir jų šeimininkai – panašūs?

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Tie, kurių draugai yra neištikimi

Tikriausiai visi žino, kokią įtaką daro aplinka: šeima, draugai, pažįstami. Ne vienas mokslinis tyrimas rodo, kad jei jūsų antrosios pusės draugai nevengia neištikimybės ar laiko ją netgi teigiamu dalyku, irgi yra linkę apgaudinėti.

Todėl būtina stebėti, su kuo bendrauja jūsų išrinktasis, kokia aplinka jį supa. Be abejo, tai nereiškia, kad jis puls išduoti pirmai progai pasitaikius, tačiau reikia turėti omenyje, kad aplinka turi daug įtakos. Pasak M. Gary‘io Neumano, knygos apie neištikimybę autorius, net 77 proc. žmonių, kurie apgaudinėjo savo antrąją pusę, taip pat turėjo tokią gyvenseną propaguojančių draugų.

Tie, kurių tėvas apgaudinėjo mamą

Jei norite sužinoti, ar jūsų vyras bus jums ištikimas, pažvelkite, ar toks buvo ir yra jo tėvas mamai. Tyrimai rodo, kad, jei tėvas apgaudinėjo mamą, sūnus taip pat yra linkęs į išdavystę.

Ir dėl to kalti visai ne genai. Paprasčiausiai daug ką lemia šeimos pavyzdys, matomas, kai vaikas auga. Juk vaikai labai imlūs: perima ir gerąsias, ir blogąsias tėvų savybes. Kaip tėvas elgiasi su mama, tokį pavyzdį mato sūnus ir priima kaip normalų būdą bendrauti su moterimis.

Be abejo, jūsų antroji pusė gali smerkti tokį poelgį, nepritarti tokiam gyvenimo būdui, ir netinkamas tėvo elgesys negarantuoja, kad ir jūsų išrinktasis apgaudinės, bet šeimos istorija gali būti įspėjamasis ženklas.

TAIP PAT SKAITYKITE 5 skirtingos meilės kalbos: ar su mylimuoju šnekate ta pačia?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai