Kokie vyrai gražūs moterims?

Vyras / „Shuterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 19:00
Turbūt niekam nereikia aiškinti, kokios moterys patinka vyrams. Lieknas liemuo ir iškili krūtinė, didelės akys, vešlūs plaukai, ilgos kojos... Tačiau vertindami moterų grožį vyrai pamiršta, kad ir mes pirmiausia pastebime išvaizdžius.

Daugeliui vyrų tai ne itin patinka, ypač kai mūsų žvilgsniai nukrypsta ne tik į gamtos apdovanotus puikia išvaizda, bet ir galinčius pasigirti įspūdingais profesiniais pasiekimais.

Tačiau tobulėti juk niekada nevėlu? Juk moterims, skirtingai nei daugeliui vyrų, galvos lengvai neapsuka jaunystė. Nors ji irgi turi ypatingo žavesio.

Tad kokie vyrai moterims patinka?

Jaunas ir charizmatiškas. Ir jei neslepia savo jausmingumo, jautrumo? Vadinasi, prisipažinimo „aš tave myliu“ kaulyti nereikės. Žinoma, kad būti jo išrinktąja norės ne viena!

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pražilęs. Taip, tvarkinga šukuosena, intelektualus veidas ir nepriekaištingai tinkantis kostiumas pakerta kojas beveik visoms. Juk taip atrodo tikri džentelmenai. Apie ką pagalvojote pirmiausia? Žinoma, tai jis!

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gilus žvilgsnis. Būtent taip į moterį žvelgiančiam vyrui beveik neįmanoma atsispirti. Nesvarbu, ar jis dėvi prabangų kostiumą, ar paprastus darbininko drabužius, dėl jo apkabinimo ir jausmo, kaip iš po kojų slysta žemė, dauguma drąsiai eitų į pasaulio kraštą.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Tobulas kūnas. Ne tik vyrai turi savo standartus vertinti moteris. Sakote, 90-60-90? Kodėl gi ne, tik ne tiems, kurie spėjo užsiauginti „alaus pilvą“ ir pamiršo kelią į sporto klubą. Manote, kad mes tokiais žavimės? Ne, mes tik esame tolerantiškos! Beje, kultūristai dažniausiai patinka tik patys sau, prie „geležinio žmogaus“ glaustis nesinori. O štai tokiu kūnu nesižavėti neįmanoma!

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Jaunatviška išvaizda. Čia mes kalbame ne apie „berniukus saldainiukus“, kurie primena jaunesnį brolį ar ūgtelėjusį sūnų. Tai brandūs vyrai, kurių bėgantis laikas tarsi nepalietė. Kelios raukšlelės veide, tačiau vis dar nepražilę plaukai, sportiška figūra. Mums nerūpi, kiek jiems metų – 20 ar 50. Nes bėgant metams jie beveik nesikeičia.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Blogiukai“. Jų žavesiui sunku atsispirti, nes jie yra tarsi saldaus gyvenimo prieskoniai. Jie gali pažadėti nuotykius ir aistras. Ir jei gyvenimas teka ramia, įprasta vaga, pagunda itin didelė...

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Trijų dienų barzda“. Daugelis vyrų yra įsitikinę, kad tris dienas nesiskutę, jie sužavės moteris. Kokia klaida! Toks nerūpestingas ir atsainus įvaizdis iš tiesų reikalauja daug priežiūros. Panašiai, kaip mums atrodyti tobulai beveik be makiažo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Plikė“. Dažnai vyrai nemoka susitaikyti su ankstyvu plaukų praradimu. Vieni bando paslėpti plinkančią galvą – ir todėl atrodo nekaip, nes šios pastangos pirmiausia krenta į akį. Kiti – nusiskuta plikai ir nekvaršina galvos dėl šukuosenos. Tačiau rūpinasi savo kūnu ir geromis manieromis. Ir mums tai labai patinka!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Daugumai pasaulio moterų patinka šie vyrai. O jums?

Elaima.lt

Naujausi straipsniai