Kokie kvapai patinka vyrams?

Kvepalai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-25 15:00
Kvepinamės ne tik dėl savęs – juk malonu, kai mūsų išsirinktas aromatas vilioja stipriosios lyties atstovus?

Kvepalai – tai lyg tam tikra asmenybės išraiška, galinti atskleisti mūsų pomėgius, požiūrį, asmenines savybes. Šilti ir jausmingi aromatai – visa tai, kas gali išvesti vyrus iš proto. Tiesa, nepadauginkite sunkių vakarinių kvepalų, nes jie mūsų išrinktiesiems ne prie širdies, kaip, beje, ir unisex kvepalai, tinkantys tiek vyrams, tiek moterims. Kitoks – unikalus – aromatų akcentas – štai kas visada traukia! Tiesa, ne per daug.

 

Didžiojoje Britanijoje buvo atliktas specialus kvapų testas vyrams. Kviečiame pasidomėti, kam gi stiprioji lytis teikia pirmenybę.

 

♦ Pirmojoje vyrų mėgstamų kvepalų vietoje atsiduria vanilės aromatas. Ne vienas vyras tvirtina, kad šis saldus (tačiau  ne per saldus) kvapas kelia šiltos, jaukios moters asociacijas. Tai galite pajusti ir pačios: vanilė ir užburia, ir gundo, ir žadina geismą. Nenuostabu, kad dauguma kvepalų kūrėjų tiesiog dievina vanilę ir tokie kvepalai paprastai puikuojasi tarp populiariausiųjų.

 

♦ Apelsinai... Ne veltui šiuos citrusinius skanėstus kinai vadina vaisiais, atnešančiais laimę. Sultingumu ir oranžine gaiva trykštantis apelsinas yra būtent tas vaisius, kuriame telpa gyvenimo džiaugsmas, polėkis... ir afrodiziako vaidmuo. Apskritai, citrusiniai vaisiai vadinami uždegančiais aistrą. Tam pritaria ir  daktaras A. Hirschas, tyrinėjantis, kaip kvepalai veikia žmogų ir jį supantį pasaulį. Mandarinai arba greipfrutai – taip pat puikus pasirinkimas. Tiesa, per daug vaisinių sudedamųjų dalių vėlgi kraštutinumas, ne itin maloninantis vyrų uoslę. Tad nepersistenkite!

 

♦ Jūros gaiva. Švarus, lengvas aromatas, „neprigrūstas“ daugybės sudėtinių dalių, taip pat prie širdies stipriajai lyčiai. Argi gali būti maloniau, nei priglusti prie moters, kuri kvepia gaiviu jūros vėju, šiltais lietaus lašais ir salstelėjusia saule?

 

♦ Mediena ir ambra bei šipriniai kvepalai. Gal šie aitroki ir aštroki, mišku alsuojantys kvapai tinkamesni vyrams? Nebūtinai. Būdami sudėtine kvepalų dalimi, jie gali atsiskleisti tokiomis išskirtinėmis natomis, kad būsite sužavėta ne tik jūs, bet ir jūsų mylimasis!

 

♦ Jazminai – tai aromatai, kurie jau nuo seniausių laikų itin vertinami kvapų žinovų. Ne veltui jazminų aliejus yra ne tik vienas brangiausių, bet dargi intriguojantis, gundantis, užburiantis meile ir romantika afrodiziakas.

 

P. S. Taip pat minima, kad vyrai dievina ne tik įprastus kvepalus. Jiems dar labai patinka picos (nieko keista), cinamonu dvelkiančio kepinio, levandų, šokolado, likerio, karamelės kvapai... Nors rinktis tikrai yra iš ko, tačiau derėtų prisiminti, kad dar labiau vyrams patinka natūralus, stipriais kvepalais neužgožtas moters kūno kvapas.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai