Kokie jūs tėvai pagal horoskopą?

Šeima / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Visi tėvai nori būti patys geriausi savo vaikams ir linki jiems tik gera, tačiau elgiasi labai skirtingai. Pavyzdžiui, vieni bet kokiu atveju skatina ir palaiko, kiti – kritikuoja ir moralizuoja, treti kantriai moko savo pavyzdžiu. Ką apie jus šiuo atžvilgiu byloja astrologija?

Avinui ir Liūtui svarbu didžiuotis savo vaikais

Avino ženklo atstovai vyrai turi silpnybę konkuruoti su savo vaikais, ypač sūnumis, todėl neretai vaikai, ypač sūnūs, su jais nesutaria.

Avino ženklo atstovams svarbiausia didžiuotis savo vaikais. Apskritai jie myli vaikus ir dažnai tampa jų draugais ir patarėjais, tačiau saviems vaikams kelia nemažus reikalavimus. Jei esate mama, tikriausiai žinote, kad jums reikėtų būti šiek tiek kantresnei ir nesistengti už savo vaikus padaryti visko, ko jie dar neišmoko ar dėl įgūdžių stokos nesuspėjo padaryti. Šio ženklo atstovai vyrai turi silpnybę konkuruoti su savo vaikais, ypač sūnumis, todėl neretai vaikai, ypač sūnūs, su jais nesutaria. Tuo tarpu kito ugnies ženklo atstovai Liūtai, kuriems taip pat kaip ir Avinui labai svarbu didžiuotis savo vaikais, jų laimėjimais ir pasiekimais, taip iškelia savo atžalas į padanges, kad neretai pro rožinius akinius nebemato vaikų trūkumų. Apmaudu, kad tokiu atveju tai pamato aplinkiniai ir kartais netgi pirštu pabaksnoja, o tai Liūto ženklo mamai ar tėčiui yra labai skaudu. Šių tėvų širdys visada atvertos savo vaikams, tokie tėvai mėgsta vaikus vestis į kavines, lankyti parodas, tačiau vieno dalyko jie negali pakęsti – tai nepagarbos.

Jautis ir Mergelė nori vaikams įskiepyti tas pačias vertybes

Šių ženklų atstovai dėmesingi ir atidūs, taip pat nemažai reikalauja iš savo vaikų. Kadangi dažniausiai yra sąžiningi, patikimi ir atviraširdžiai, tokių pačių savybių reikalauja ir iš savo vaikų. Tai nepaprastai kantrios mamos ir tėčiai, kurie gali vaikams valandomis padėti ruošti pamokas ir neparodyti jokio susierzinimo. Jaučiams patariama stengtis neįskiepyti savo vaikams itin materialistinio požiūrio, o Mergelės galėtų kur kas mažiau jaudintis dėl higienos ir vaikų sveikatos. Kadangi šio ženklo atstovai labai didelį dėmesį skiria vaikų intelekto vystymui, kartais galėtų prisiminti ir tai, kad su atžalomis retkarčiais reikėtų tiesiog pašėlioti.

Idealūs tėvai – Vėžio ženklo atstovai

Jie jautrūs, kantrūs, suprantantys, užjaučiantys ir besidomintys visais savo vaiko gyvenimo reikalais, nesvarbu, ar tai būtų nesutarimai su draugu, ar pamokų ruoša, ar paauglystės problemos. Šie tėčiai ir mamos visada yra šalia savo vaikų ir jiems padeda. Problema šiuo atveju tik ta, kad Vėžio ženklo mamos taip pasineria į savo vaikų gyvenimą, kad vyras, vaikų tėtis, neretai lieka antroje vietoje.

DAUGIAU SKAITYKITE: Didžiausią troškimą išpildyti padės prieš miegą suformuluotas noras

Dvyniai leidžia vaikams augti patiems, Šauliai sutaria su vyresniais vaikais

Tai idealūs tėvai paaugliams vaikams, nes į bet kokį vaiką Dvynių ženklo atstovai žvelgia kaip į sau lygų žmogų, geba diskutuoti, ieškoti išeičių, neprimeta savo nuomonės, tad vyresni vaikai juos, taip pat ir Šaulio ženklo gimdytojus, dažniausiai dievina, na, o mažiesiems jų dėmesio šiek tiek pristinga. Be to, Dvyniams neretai pristinga tvirtumo ir nuoseklumo, tad vaikai pradeda tuo naudotis ir kartais praranda pagarbą tėvams. Tačiau viską atsveria šių mamų ir tėčių gebėjimas kvailioti kartu su vaiku. Prisipažinkite, Dvyniai, – kartais jūs tampate jaunesni už savo vaikus! Šauliai iki tokio lygio nenusileidžia, tačiau nepailsta su savo vaikais diskutuoti, filosofuoti, ieškoti naujų idėjų. Šaulių namai pilni vaikų draugų, su kuriais jis ir pats drauge vakaroja bei yra vaikų mėgstamas.

Dvyniams neretai pristinga tvirtumo ir nuoseklumo, tad vaikai pradeda tuo naudotis ir kartais praranda pagarbą tėvams.

Svarstyklės ir Vandeniai gerbia savo vaikus

Svarstyklių ženklo tėvai pirmiausia gerbia savo vaikus, kad ir kokio amžiaus jie būtų, Taip yra todėl, kad harmonija namie yra tai, kas Svarstyklėms svarbiausia. Taigi sugeba sukurti visiems šeimoje palankią, „lengvą“ atmosferą, kurioje vaikai yra labai laimingi, gali pasiguosti, pasitarti ir sulaukti pagalbos, kurią šios mamos ir tėčiai suteikia taktiškai, nemoralizuodami, todėl yra dideli autoritetai savo vaikams. O štai Vandeniai paprastai domisi labai daugeliu dalykų, jų interesų ratas labai platus, todėl jie neturi laiko gilintis į kokias nors menkas smulkmenas, pavyzdžiui, prastus pažymius. Gyvenimas daug platesnis ir įvairesnis, tad toks požiūris jiems leidžia būti gerais savo vaikų draugais. Jų šeimoje vyrauja puiki atmosfera ir draugiški santykiai, tačiau kartais jie per mažai dėmesio skiria savo atžaloms.

Disciplinuotieji Ožiaragiai ir savininkiškieji Skorpionai – prasti patarėjai širdies klausimais

Ožiaragiai dievina tvarką ir discipliną, tai žmonės, kuriems gera yra tai, kas sena, įprasta, laiko patikrinta, tad ir auklėjimo taisyklių šie tėvai laikosi labai paprastų. Svarbiausia – pareigos, pagarba, šeimos tradicijos. Gal ir skamba kiek rūstokai, tačiau iš nieko kito vaikai nesulaukia geresnių praktiškų patarimų kaip iš šio ženklo tėvų. Tiesa, jie retai būna geriausi vaikų draugai, su jais atžalos nesidalija savo paslaptimis ir širdies reikalais. Kaip ir su Skorpionais tėvais, kurie savo beprotiška meile vaikams ir savininkiškumo jausmu gali juos kone uždusinti. Skorpionės mamos labai rūpestingos ir siekia gilintis į savo vaiko gyvenimą. Tiesa, tai gali daryti ne visiškai atvirai, o savais, tik joms žinomais metodais. O Skorpionai tėčiai nori, kad vaikai būtų jiems ištikimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškos žymės ant kūno. Ką praneša apgamai ir dėmelės?

Žuvims svarbiausias dvasinis ugdymas

Žuvys tiesiog dievina savo vaikus, ir tokiu elgesiu juos neretai išlepina, nes negali atsispirti jų prašymams, pagalbos šūksniams. Tai mamos, kuriomis gudragalviai vaikai labai greitai įninka manipuliuoti. Tai supratusios jos stengiasi vaikus vesti dvasingumo takais, ugdyti jų moralines vertybes, ko galiausiai vėl jiems nusileidžia ir vėl viskas kartojasi iš pradžių. Jos linkusios aukotis dėl vaikų, suteikti jiems gyvenime visa, ko pačios neturėjo.

Skaitykite daugiau