Kokias sukneles Kanuose vilkėjo žvaigždės laisvalaikiu?

Kendal Jenner Kanuose / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-26 12:01
Jau prisižiūrėjome, kokiomis suknelėmis ar kostiumėliais įžymybės pasirodo Kanų kino festivalyje ant raudonojo kilimo. Vakarinis makiažas, išdailintos šukuosenos, aukštakulniai, gilios iškirptės, peršviečiami audiniai – visai tai įspūdinga, gražu, bet mums per tolima. O juk Prancūzijos Rivjeroje parodyti stilių (ir naujus drabužius) žvaigždėms galimybių buvo apsčiai.

Teko padirbėti, ieškant „ne paradinių“ nuotraukų, kuriose žvaigždės būtų įamžintos leidžiančios laiką Kanuose, o ne noriai pozuojančios ant raudonojo kilimo.

Šios suknelės mums pasirodys artimos: su ta einame į pasimatymą, su ta – į paplūdimį, o ši tinka eiti į miestą su draugėmis.

Modelis Kendal Jenner iš savo Kardashian ir Jenner sesių klano išsiskiria geru skoniu. Žino, kaip gerai save pateikti, domisi mados tendencijomis, ir net nerūpestingas paplūdimio įvaizdis yra išbaigtas ir apgalvotas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jos draugės Bella Hadid ir Hailey Baldwin efektingai (ir nerūpestingai) atrodė su šviesiais apdarais. Jei ne bateliai aukštais kulnais, sakytume, kad tai – puiki paplūdimio apranga.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Modelis bei aktorė Emily Ratajkowski taip pat turi išlavintą stiliaus pojūtį. Stebint jos nuotraukas, atrodo, kad moteriai tinka viskas. Kad ir ši Brigitte Bardot stiliaus suknelė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Modelis Toni Garrn su juoda ilga šilkine suknele ant petnešėlių parodė, kaip nekaltai gundančiai galima atrodyti vasaros vakarą einant į pasimatymą mieste ar pasivaikščioti pajūriu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Paprasta, bet neprasta dainininkės Lenos Meyer-Landrut suknelė atskleidžia dvi šio šiltojo sezono tendencijas – apnuogintus pečius ir denimą (bent jau panašu į tai). O dar tos sagutės...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jaunoji aktorė Elle Fanning Kanuose taip pat pasižymėju geru skoniu. Duoklė geltonai spalvai, „mules“ bateliai, ilga suknelė su „printais“ – aštuntojo dešimtmečio įvaizdis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai