Kokias spalvas rinktis virtuvėje?

Virtuvės interjeras / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-31 15:35
Nuo to, kokias spalvas pasirinksime virtuvėje, priklausys ir mūsų savijauta, ir šio kambario interjeras, tad, renkantis virtuvės baldus, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų kokybę, bet ir siūlomas spalvas. Nors šis sprendimas – pakankamai individualus, vis dėlto, žinodami keletą pagrindinių aspektų, kur kas paprasčiau susikursite jaukią ir malonią virtuvės atmosferą.

Svarstant, kokios spalvos turėtų būti virtuvės stalas ar virtuvės kėdės, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į šios patalpos dydį. Tuomet, kai virtuvė mažesnė, rekomenduojama rinktis šviesesnius atspalvius, kurie leis bent vizualiai šiek tiek padidinti erdvę ir tuo pačiu suteiks jai jaukumo. Ta pačia taisykle vertėtų vadovautis ir tais atvejais, kai kambaryje trūksta natūralaus apšvietimo – šviesios spalvos pagyvins tamsesnes patalpas. Turintiems didesnes virtuves siūloma rinktis ir kelis ryškesnius akcentus, kurie padės sukurti jaukią atmosferą – vis dėlto, šiuo atveju reikėtų nepamiršti, jog pasirinktos spalvos turi derėti tarpusavyje.

Raudonos baro kėdės ar kitų ryškių spalvų gaminiai suteiks namams išskirtinumo ir tikrai greitai nepabos.

Dažnai teigiama, jog ryškesnių spalvų baldai greičiau išvargina, tad jeigu virtuvėje tenka praleisti daug laiko, verčiau tokių variantų vengti. Vis dėlto, keletas ryškiaspalvių baldų, kurie dera prie kitų virtuvės interjere vyraujančių spalvų, gali tapti ir vienu pagrindinių šio kambario akcentų – raudonos baro kėdės ar kitų ryškių spalvų gaminiai suteiks namams išskirtinumo ir tikrai greitai nepabos. Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje pateikiamas gausus virtuvės baldų pasirinkimas, tad net ir tuomet, kai nesinorės ryškių spalvų, bus galima išsirinkti įmantresnių formų gaminius, kurie taip pat taps ryškiomis šio kambario detalėmis.

Virtuvėje norisi ne tik dailiai atrodančių, bet ir praktiškų sprendimų, todėl šioje patalpoje dažnai pasirenkama pilka spalva – toks variantas atrodo paprastai, tačiau tuo pačiu leidžia sukurti ir prabangos įspūdį. Tokius baldus itin lengva prižiūrėti ir derinti su kitų spalvų gaminiais, tačiau vis dėlto, norint išvengti chaoso virtuvėje, rekomenduojama rinktis ne daugiau kaip dviejų skirtingų atspalvių baldus. Ieškantys universalių sprendimų taip pat dažnai renkasi ir medžio imitacijas – tokie stalviršiai atrodo natūraliai, džiugina paprasta priežiūra ir tuo pačiu leidžia sukurti jaukią virtuvės atmosferą.

Rinkdamiesi virtuvės baldus taip pat turėtumėte atsižvelgti ir į kitas šios patalpos detales – nuo to, kokios spalvos bus sienos, grindys ar buitinė technika, priklausys ir kambario interjeras, tad jeigu virtuvėje vyraus tarpusavyje derantys atspalviai, ši erdvė bus išties jauki. Aiškių taisyklių šiuo atveju nėra, todėl galutinis rezultatas priklausys nuo jūsų fantazijos ir stiliaus suvokimo – derinkite atspalvius, nebijokite eksperimentuoti ir liksite patenkinti galutiniu rezultatu.

Platų virtuvės baldų pasirinkimą rasite internetinėje pigu.lt parduotuvėje.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.