Kokias garsenybes Meghan Markle ir princas Harry kvies į savo vestuves?

Tarp galimų svečių – Michelle ir Barackas Obamos, Victoria ir Davidas Beckhamai, Cara Delevingne / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau kitąmet Didžioji Britanija švęs karališkas vestuves – šį mėnesį susižadėję princas Harry ir amerikiečių aktorė Meghan Markle tuoksis pavasarį. Tiksli data kol kas nėra skelbiama, bet žinoma, kad vestuvės įvyks gegužę.

Savaime suprantama, į jungtuves bus sukviesta visa karališkoji šeima. O kas dar gali tikėtis kvietimo į Metų vestuves? Į šį klausimą pabandė atsakyti vogue.com, ištyrinėjęs Meghan Markle ir princo Harry artimiausių draugų ratą.

Priyanka Chopra

Meghan Markle ir aktorė bei tituluota gražuolė Priyanka Chopra yra geros bičiulės. Prieš atsisakydama socialinių tinklų Meghan Markle aktyviai dalijosi nuotraukomis su garsia drauge. „Mes užmezgėme ryšį kaip aktorės. Mes susidraugavome taip, kaip susidraugauja dvi merginos“, – apie draugystę su princo sužadėtine kiek anksčiau leidiniui „People“ kalbėjo Priyanka Chopra.

About last night. Thank you to my babe @priyankachopra for the best date night #Hamilton #NYC

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on

Barackas ir Michelle Obamos

Princas Harry susibičiuliavo su buvusiu JAV prezidentu ir jo žmona 2015-aisiais, kai kartu dirbo prie „Invictus“ žaidynių (jų metu tarnybos metu sužaloti kariškiai varžosi įvairiausiose rungtyse: neįgaliųjų krepšinyje, sėdimame tinklinyje, irklavime ir t.t.). Šiuo atveju svarbus ne tik šiltas princo Harry ryšys su Obamomis, bet ir Meghan Markle kilmė. Argi gali būti geresnis būdas pagerbti jos amerikietiškas šaknis, nei pakviesti į vestuves buvusį JAV prezidentą su žmona?

Barackas Obama ir princas Harry / Vida Press nuotr.

Justinas ir Sophie Trudeau

Kadangi Kanada yra Britų Tautų Sandraugos narė, Kanados premjeras su žmona tikrai bus pakviesti. Tuo ypač turėtų džiaugtis būsima nuotaka – Meghan Markle su Sohpie Trudeau užmezgė labai artimą ryšį. Pasak „Us Weekly“, Kanados premjero žmona padėjo susidoroti Meghan Markle su staiga užklupusiu karališkosios šeimos gerbėjų dėmesiu.

Princas Harry ir Justinas Trudeau (dešinėje) / Vida Press nuotr.

Serena Williams

Su teniso superžvaigžde Serena Williams būsimoji nuotaka susipažino 2014-aisiais ir iš karto artimai susibičiuliavo. „Ji greitai tapo patikėtine, kuriai rašydavau žinutes keliaudama, drauge, dėl kurios galiu atbėgti į visus teniso mačus, žemiška mergina, su kuria galiu tiesiog papietauti...“ – taip apie savo santykius su teniso žvaigžde tinklaraštyje „The Tig“ rašė Meghan Markle.

Misha Nonoo

Dizainerė Misha Nonoo pakvietimą į vestuves turėtų gauti pati pirmoji. Būtent jai sužadėtiniai turėtų būti dėkingi už pažintį. Nors princas Harry ir Meghan Markle bandė nuslėpti juos suvedusios draugės tapatybę, mirror.co.uk išsiaiškino, kad tai dizainerė Misha Nonoo. Su ja Meghan Markle bičiuliaujasi jau ne vienerius metus, dizainerė artimai bendrauja su karališkąja šeima.

Meghan Markle ir Misha Nonoo / Vida Press nuotr.

Victoria ir Davidas Beckhamai

Davidas Beckhamas – ilgametis princų Williamo ir Harry bičiulis. 2012-aisiais žurnalui „Esquire“ buvęs futbolininkas pasakojo, kad princai – labai paprasti vaikinai, su kuriais ypač lengva bendrauti. Beckhamai jau dalyvavo princo Williamo ir jo mylimosios Catherine vestuvėse. Tikėtina, kad Victoria ir Davidas sulauks dar vieno kvietimo į karališkąsias vestuves.

Davidas Beckhamas ir princas Harry / Vida Press nuotr.

Pippa Middleton

Kembridžo hercogienė, be jokios abejonės, bus pakviesta į vestuves. O kaip jos jaunėlė sesuo Pippa Middleton? Kadangi princas Harry ir Meghan Markle dalyvavo jos ir Jameso Matthewso vestuvėse šių metų pavasarį, greičiausiai Pippa ir Jamesas taip pat paklius į svečių sąrašą.

Pippa Middleton ir princas Harry (2011 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Cara Delevingne

Manekenė ir aktorė Cara Delevingne – gera princo draugė. Tiesą sakant, jiedu tokie geri draugai, kad 2013-aisiais sklido kalbos, jog manekenė ir princas susitikinėja. Tiesa, tokių gandų jiedu niekada nekomentavo.

Ką tik susižadėję princas Harry ir Meghan Markle pasirodė rūmų sode (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau