Kokiais prekės ženklais rengiami princas George'as ir princesė Charlotte?

Charlotte ir George'as / Oficialūs karališkųjų rūmų portretai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 15:00
Tie, kurie domisi britų karališkąja šeima, nėra abejingi ir mažiausiems jos atstovams – princui George'ui ir princesei Charlottei. Taigi, domimasi ne tik tuo, kuo rengiasi Kate Middleton, bet ir kuo ji rengia savo vaikus. Jei jums patinka karališkųjų atžalų retro stilius – pasidomėkime, kokių prekės ženklų drabužiais jie dažnai rengiami oficialiems renginiams ir fotosesijoms.

„Rachel Riley“

Šortų kombinezoniukas su laiveliu, kurį princas George'as vilkėjo pirmame savo oficialiame ture Naujojoje Zelandijoje, – iki dabar perkamiausias iš „Rachel Riley“. Prekės ženklo specializacija – vintažinių ir klasikinių raštų drabužių kūrimas, ir šis kombinezonas – ne vienintelis pirkinys karališkosios šeimos atžaloms iš „Rachel Riley“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„My 1st Years“

Daug kam yra įstrigęs mielas vaizdas, kaip mažasis George'as, vilkėdamas klasikinę pižamą ir chalatą, spaudžia ranką tuomečiam JAV prezidentui Barackui Obamai. Šis elegantiškas chalatas – iš britų kompanijos „My 1st Years“.

Britų karališkosios šeimos feisbuko nuotr.
Britų karališkosios šeimos feisbuko nuotr.

„Pepa & Co“

Londone gyvenanti ispanų dizainerė Pepa Gonzalez kuria išeiginius ir kasdienius drabužius kūdikiams bei vaikams. Jos prekės ženklą labai mėgsta Kembridžo hercogienė Catherine, todėl vaikai pastebėti vilkintys Pepos drabužius nekart – per Kate sesers Pippos Middleton vestuves arba oficialiame britų karališkosios šeimos portrete, kuriam pozavo ir karalienė Elizabeth II.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„John Lewis“

Tai dar vienas prekės ženklas, kurio drabužiais rengiami mažasis princas ir princesė. Iš čia įsigytas tamsus švarkelis, kurį princas George'as vilkėjo savo pirmąją dieną mokyklėlėje, arba geltonas su baltais ir žydrais raštais megztukas iš princesės Charlotte antrojo gimtadienio.

Naujoji Charlotte nuotrauka, daryta Kembridžo kunigaikštienės K. Middleton/ Vida Press nuotr.
Naujoji Charlotte nuotrauka, daryta Kembridžo kunigaikštienės K. Middleton/ Vida Press nuotr.

„M&H Baby“

Tai nebrangus ispaniškas vaikų mados ženklas, kuriantis kasdieniškus klasikinius drabužius – suknutes, susagstomus megztukus, šortukus ir pan. Nuotraukoje princesė Charlotte, kuriai tuomet buvo vieneri, vilkėjo būtent šio prekės ženklo margą suknelę. Skirtingais duomenimis, tokia suknelė kainavo vos 32 (arba 35) JAV dolerius!

„Scanpix“/AP (Kembridžo hercogienės) nuotr.
„Scanpix“/AP (Kembridžo hercogienės) nuotr.

„Amaia“

Tai prašmatni parduotuvė, kurioje Kate perka batukus, striukutes ir rankomis siuvinėtas suknutes. Pavyzdžiui, vieną iš jų princesė Charlotte dėvėjo viešai pasirodžiusi tautai Bekingemo rūmų balkone.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai