Kokiais aksesuarais siūlo šventėms puoštis lietuvių kūrėjai?

Papuošalai / Anto Ališausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-19 11:02
Jei jau išsirinkote šventinę eilutę, kodėl gi nepapuošus jos išskirtiniu, lietuvių kūrėjų juvelyrikos darbu?

Kaip teigia galerijos „Aukso avis“ vadovė Monika Janulaitytė, didžiausio dėmesio žiemos sezonu sulaukia kailiu ir oda dekoruoti aksesuarai. Šaltuoju metų laiku populiariausios raudonos, mėlynos, pilkos ir juodos spalvos papuošalai. Taip pat savo pozicijos tarp perkamiausių neužleidžia kūriniai iš stiklo, keramikos.

„Švenčių proga dovanoti savo mylimosioms juvelyrinius dirbinius yra labai populiaru. Lietuviai daugiausia renkasi minimalistinio stiliaus dirbinius, o štai užsieniečiai kur kas drąsesni. Jie nebijo įvairesnių stilių, ryškių spalvų ar originalių dizaino elementų.“

„Aukso avies“ šeimininkai labiausiai žiemos šventėms tinkančius rankų darbo papuošalus įamžino fotosesijoje. „Visi šie aksesuarai skirti tiek kasdienai, tiek ypatingai progai. Priderinus prie vakarinės suknelės bet kuris iš papuošalų gali virsti pagrindiniu įvaizdžio akcentu. Tai rankų darbo kūrėjų aksesuarai, turintys išliekamąją vertę.“

Modelis demonstruoja Aistės Glambaitės-Žynelienės perlais puoštą sidabrinį žiedą, Indros Karp sidabrinius auskarus su perlais, „Daili“ pūsto stiklo burbulų koljė ir auskarus, lapės kailiu dekoruotas vilnones „Mama made“ riešines, „Anima“, Viltės Žilėnaitės, Daliaus Ilginio, Ugnės Svirkauskienės sidabrinius žiedus, paauksuoto sidabro auskarus ir pakabuką su perlais.

Anto Ališausko nuotr.
Anto Ališausko nuotr.

Būtent perlai šią žiemą sulaukia daugiausia dėmesio. Šis elegancijos, rafinuotumo simbolis jau nuo neatmenamų laikų vertinamas dėl savo magiško spindesio ir žėrėjimo. Kaip teigė vienų garsiausių pasaulyje mados namų „Chanel“ įkūrėja Coco Chanel, perlai tinka bet kuriai moteriai ir prie bet kurio drabužio.

„Pasirinkę šiuos organinės kilmės brangakmenius niekada neprašausite pro šalį. Perlai – nemirštanti klasika, nepavaldi laikui ar skirtingoms kartoms. Perlai tinka visur ir visada, įvaidžiui suteikdami kokybiškos elegancijos“, – apibendrina M. Janulaitytė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai