Kokia planeta šiuo metu veikia jūsų gyvenimą

Gaublys / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Mokslininkai jau seniai yra pripažinę, kad mūsų pasąmonė geba kur kas daugiau negu protas. Būna taip, kad intuityviai žinome, kas laukia, ir tai išsipildo. Tad į pasąmonę numoti ranka tikrai neverta – ji stebuklingai geba daryti išvadas, priimti sprendimus, fiksuoja ir analizuoja tam tikrus gyvenimo įvykius, iššūkius, ieško mums taip reikalingų atsakymų.

Šis astrologinis ateities spėjimas padės jums ir suteiks galimybę išsiaiškinti, koks dangaus kūnas dabartiniu metu valdo jūsų likimą. Kiekviena planeta turi savo spalvą, tad jomis šiuo atveju ir vadovausimės...

 

Nuo ko pradėti? Užduokite sau klausimą, kuris jus kamuoja, tarkime, „kaip klostysis santykiai su mylimuoju“, „ar laukia kopimas karjeros laiptais“, „ar verta kraustytis į užsienį“ ir pan. Tuomet užsimerkite ir nemačia pavedžiokite pelę po žemiau pateiktą spalvų kvadratą. Ties kuria spalva apsistos pelės rodyklė, tai ir bus toji planetos spalva. Dabar pats metas identifikuoti, kokie likimo pokštai jūsų laukia...

 

Spalvos / Fotolia nuotr.


 

► Raudona spalva jums sako, kad turite griebti jautį už ragų – į savo veiksmus įneškite aktyvumo dinamiškumo bei užsispyrimo. Lengvai nepasiduokite, kovokite už savo tikslus ir nebijokite rizikuoti. Ši Marso spalva simbolizuoja, kad turite eiti pirmyn ir nevalia jokiu būdu gręžiotis atgalios. Tiesa, kelias į tikslą nebūtinai bus lengvas – galite susidurti su asmenimis, kurie jūsų sėkmės atžvilgiu bus nusiteikę itin agresyviai. Noras išsipildys, jeigu tam atsiduosite visomis jėgomis.

 

► Oranžinę spalvą dažniausiai ištraukia žmonės, kuriuos aplinkiniai vadina laimės kūdikiais. Oranžinė – tai Saulės spalva. Tikras gerų emocijų uraganas, gyvenime pasėjantis kūrybiškumą, laimę, laisvę, prišaukia gerų žmonių, smagių renginių, garantuoja optimizmo kupinas dienas. Taigi, dabar tinkamas laikas parodyti kitiems, koks iš tiesų esate žmogus – likimas jums suteikė puikias galimybes tai padaryti, todėl spręsdama jums aktualų klausimą pademonstruokite lyderės savybes, ryžtingumą, pasitikėjimą savimi. Tik nepamirškite, kad tuštybė, perdėtas pasididžiavimas jūsų tikslus pavers pelenais.

 

► Geltona spalva atskleidžia, kad šiuo metu jūsų gyvenimą valdo Merkurijus. Ir tai nėra blogai, kadangi turėtumėte jaustis nuolatos apsupta žmonių, naudingų pažinčių. O ir aplinkybės klostysis taip, kad skųstis negalėsite – naujos galimybės jums atvers visus kelius. Esmė ta, kad priimant svarbius sprendimus, reikia įsiklausyti ne tik į save, bet ir į jums brangių, autoritetingų žmonių patarimus. Taip pat verta apsidairyti aplinkui – intrigos, pikti kėslai ir gudrybės visuomet yra ryžtingų žmonių palydovai.

 

► Žalia spalva simbolizuoja Žemę ir dažniausiai mums reiškia neblėstančią gyvybę. Ji yra itin palanki ištraukti toms, kurias kamuoja sveikatos klausimai ir problemos. Na, o jeigu jus lyg akmenys slegia neišsprendžiami klausimai, žalia reiškia, kad artimiausiu metu gausite ženklą. Tai gali būti naujos galimybės, kurios padės jums priimti sprendimą ir galiausiai išsivaduoti iš to, kas vargina, pasijausti laimingoms. Tačiau norėdamos rezultato, turite pažvelgti ir į save – meskite lauk tokias savybes kaip išsiblaškymas, tingumas ir užmaršumas.

 

► Žydra pradžiugins tuos, kuriuos kamuoja meilės peripetijos. Tai Veneros spalva, reiškianti, kad harmonija santykiuose, jausmų sužydėjimas nėra prarastas ar pamirštas dalykas. Pamatysite, kad varginantys konfliktai pradės rimti, pradėsite geriau suprasti partnerį, užjausti, skirti jam daugiau dėmesio. Žydra taip pat geras ženklas, jei domėjotės darbiniais, karjeros reikalais, kadangi garantuoja teigiamas emocijas, įkvepia optimizmo.

 

► Mėlyna – tai Jupiterio spalva, reiškianti, kad nėra padėties be išeities. Vadinasi, kad ir kokios bėdos jus kamuoja, ilgainiui vienaip ar kitaip jos bus išspręstos. Mėlyna taip pat reiškia, kad jūsų sumanymus vainikuos sėkmė, o sutikti žmonės kelyje į tikslą bus atsidavę ir geranoriški.

 

► Violetinę / juodą spalvą valdo Saturnas. Ir tai reiškia, kad šiuo metu jūsų noras negalės išsipildyti dėl daugybės ne laiku ir ne vietoje susiklosčiusių aplinkybių. Ir neverta galvos daužyti į sieną ar bandyti pergudrauti likimo, nes bus tik blogiau. Tačiau žinodami, kas jūsų laukia, galite tam tinkamai pasiruošti. Violetinė atskleidžia, kad šiuo metu esate apsupta vienatvės, užsidariusi, dvasinėje stagnacijoje ar beprarandanti svarbią savo gyvenimo dalį. Nesistenkite kovoti su vėjo malūnais, verčiau išlaikykite ramybę, tylą ir rimtį. Net ir Biblijoje parašyta – „Ir tai praeis“, tad belieka tik laukti...

 

► Balta ne veltui ši Mėnulio spalva vadinama sėkmės – viskas, ko jūs imsitės jums garantuos sėkmę ar tai būtų meilė, ar karjera. Taigi, šiame gyvenimo etape galite džiaugtis esantys tikri laimės kūdikiai. Ką sugalvojote, tą ir bandykite įgyvendinti – likimas jums suteikia visišką laisvę, tad tuo tiesiog privalu pasinaudoti.

Skaitykite daugiau