Kokia moterų išvaizda trikdo vyrus?

Ryškios spalvos / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-30 17:00
Apie tai rašoma naujausiame populiariausio savaitraščio „Ji“ numeryje. Taigi kviečiame pasmalsauti, ko gi stiprioji lytis nemėgsta moterų išvaizdoje?

Naujausios makiažo tendencijos, straipsniai apie grožį žurnaluose ir internete, draugių patarimai – kiekvieną dieną susiduriame su informacija, kaip atrodyti patraukliai ne tik sau, bet ir vyriškosios lyties atstovams. Tik yra vienas mažas niuansas: vyrams nė motais, kad mėlynas blakstienų tušas dabar labai madingas, o į soliariumus vaikšto kone kas antra moteris. Jie vertina labai paprastai: gražu arba negražu.

Galbūt pažįstate vyrų, kuriems patinka, jei moters ilgi nagai nepriekaištingai sutvarkyti ar jos oda tamsi lyg mulatės. Vis dėlto dauguma tokiems grožio triukams griežtai sako „ne“. Peržiūrėjome dešimtis interneto forumų, apklausų ir straipsnių, kuriuose vyrai dalijasi nuomone, kokios moterys juos atstumia, ir išrinkome labiausiai trikdančias išvaizdos detales.

1. Visiškas natūralumas

Daugelis vyrų tvirtina, kad jiems patinka natūralios moterys. Taip, greičiausiai gyvenimo draugui esate brangi tokia, kokia esate. Nors jums tai labai patogu, nepamirškite – kaip ant delno matomi odos trūkumai nesuteikia grožio. Vienoje madų žurnalo apklausoje dalyvavę vyrai sutartinai teigė, kad pirmojo susitikimo metu jų nesudomintų mergina, kuri atrodytų lyg ką tik atsikėlusi iš lovos, t. y. be jokio makiažo. Todėl nevalia pasikliauti visiškai natūraliu žavesiu. Plonas sluoksnis makiažo pagrindo, tušu paryškintos blakstienos ir balzamu pateptos lūpos sukurs tvarkingos ir gundančios moters įvaizdį. 

2. „Teatro artistė“

Keli sluoksniai pernelyg tamsios pudros (o kaklas paliktas baltas!) atrodo tarsi kaukė. Vyrai tai puikiai pastebi ir mintyse užduoda sau klausimą: „Kokia moteris slepiasi po šiuo storu makiažo sluoksniu?“ Net ir nepretenzingai atliktas makiažas provokuoja mintį, kad stengiatės užmaskuoti savo netobulumą. „Dar baisiau, kai mergina ištepa drabužius, o rytą jos pagalvė atrodo tarsi Pablo Picasso paveikslas“, – patirtimi dalijasi vienas internautas.

Svarbiausia pamoka, kurią turi išmokti kiekviena,  – pasidažyti taip, kad vyras nesuprastų, ar moteris pasidažiusi.

3. „Lėlė Barbė“

Ryškios akys, kraujo raudonumo lūpos, ilgos riestos blakstienos, įdegusi oda – niekas nesuabejos, kad moteris rūpinasi savo išvaizda ir grožiu. Tokia mergina tikrai patrauks vyro žvilgsnį, bet vargu ar pavergs jo širdį. Plastmasines lėles primenančios gražuolės dažnai vadinamos barbėmis.

4. Apžėlusios kojos ir kitos vietelės

Daugiau nei pusė iš 13 000 apklausoje dalyvavusių vyrų teigė, kad moteris nedepiliuotomis kojomis ir pažastimis jiems atrodo neseksuali. Net jei daug metų miegate vienoje lovoje, o partneris neturi jokių priekaištų, šios procedūros nereikėtų užmiršti. 

5. Trumpai kirpti plaukai

Kiekvieno vyro vaizduotėje svajonių moteris yra ilgaplaukė gražuolė – nesvarbu, blondinė ji ar brunetė. Ilgi plaukai vyrams – moteriškumo ir seksualumo atributas. O trumpą kirpimą jie supranta kaip vyriškumo, stiprumo ir maištingumo ženklą. Norėdamas atrodyti vyriškiau šalia berniukiškai apsikirpusios moters, vyras gali jausti nedidelę įtampą.

Štai gražuolė Emma Watson, nusikirpusi ilgus plaukus, iš vėjavaikės merginos virto seksualia dama. Tačiau viename interviu aktorė sakė iš vyrų girdėjusi tik priekaištus ir klausimus: „Kodėl tai padarei?“, „Tai buvo didelė klaida.“ Tad ar neverta turėti trumpų plaukų? Tik svarbu įsitikinti, ar jie tikrai jums tinka, o vyrui patinka.

► VISĄ LABIAUSIAI VYRUS TRIKDANČIŲ DETALIŲ SĄRAŠĄ RASITE ŠIOS SAVAITĖS SAVAITRAŠČIO „JI“ NUMERYJE.

Naujausi straipsniai