Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Atsižvelkite į savo figūros tipą

Moteris hamake. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-24 12:00
Laikas rinktis maudymosi kostiumėlį, tačiau nežinote, koks jums tiktų labiausiai? Dažniausiai maudymosi kostiumėlį renkamės pagal spalvą ar raštus ir madą. Visgi pirmiausiai reikėtų žinoti, koks jums tinka, tad pravartu rinktis pagal figūros tipą – pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus.

Mažos krūtinės savininkėms

Dažniausiai maudymosi kostiumėlį renkamės pagal spalvą ar raštus ir madą. Visgi pirmiausiai reikėtų žinoti, koks jums tinka, tad pravartu rinktis pagal figūros tipą.

Merginos, nerimaujančios dėl per mažos krūtinės dažniausiai sunkiai randa kostiumėlį, kuris, jų akimis tiktų. Tačiau tereikia išmokti ją paryškinti, o tai padarysite, jei išsirinksite atitinkamą maudymosi kostiumėlio viršų. Turinčioms mažą krūtinę moterims patariama rinktis tokį bikinį, kurio visi puošybos akcentai (raukiniai, užtrauktukai, kaspinėliai ir kt.) būtų viršuje. Taip jie vizualiai suteiks apimties mažai krūtinei.

Puikiai tiks ir raštuoti maudymosi kostiumėliai, kurie taip pat optiškai didina krūtinę. O geriausia išeitis – rinktis tokią maudymosi kostiumėlio liemenėlę, kuri specialiai pritaikyta mažesnę krūtinę turinčioms merginoms, kitaip tariant ją pakelia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei bėda – didelė krūtinė

Tos, kurios turi mažą krūtinę, suka galvą, kaip ją bent vizualiai padidinti, o tos, kurios turi didelę – kaip pridengti. Jei jūsų krūtinė itin didelė, rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio viršutinė dalis būti labai stipri ir gerai prilaikytų. Rinkitės tokią, kurioje būtų įdėti lankeliai, o petnešėlės platesnės.

Didelę krūtinę pridengsite ir pasirinkusi vientisą tamsesnį maudymosi kostiumėlį, o jei norisi spalvų ir raštų – svarbu, kad akcentai nebūtų sutelkti ties krūtine. Nesirinkite maudymosi kostiumėlių be petnešėlių, netinka ir tie, kurių viršus pernelyg puoštas detalėmis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Platūs klubai

Jei jūsų probleminė dalis – apvalūs klubai, išbandykite maudymosi kostiumėlius su įvairiais sijonėliais – jie būtent tam ir skirti. Be to, smagiausia, kas skarelę ar sijonėlį gali prisitaikyti ir savo ir atrodyti labai stilingai.

Jei norite paslėpti apatinės savo kūno dalies trūkumus, taip pat puiki išeitis – nukreipti dėmesį ir kiek paryškinti savo viršutinę kūno dalį. Taigi galite rinktis įvairiais raštais margintą liemenėlę. O jei teikiate pirmenybę vientisam maudymosi kostiumėliui – rinkitės jį su kiek didesne iškirpte. Platesnių klubų savininkės galima rinktis ir šortukų tipo kelnaites – jos padės optiškai sumažinti užpakaliuką.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Plati talija

Visos moterys nori liekno kaip vapsvos liemens, tačiau ne visoms duota. Jei jūsų liemuo nėra išraiškingas, o gal net šiek tiek platesnis nei įprastai, tinka dėvėti vientisą pastelinių spalvų maudymosi kostiumėlį. Norėdama vizualiai paliekninti taliją, rinkitės maudymosi kostiumėlį su klostėmis ant pilvo arba kontrastingų spalvų audinio įsiuvais kostiumėlio šonuose. Atsikišusį pilvuką paslėps specialūs standžios medžiagos įsiuvai. Be to, atkreipkite dėmesį, kiek procentų audinio sudėtyje yra elastano. Tiesa, turėtumėte vengti dviejų dalių maudymosi kostiumėlių.

Jei problema – atsikišęs pilvukas

Jei jūsų problema – apvalokas pilvukas, išeitis taip pat yra. Šią problemą paslėpti paprasčiau nei gali pasirodyti iš pradžių. Rinkitės tokį, kuris platėtų arba būtų puoštas medžiaga ties pilvu.

Beje, galite rinktis maudymosi kostiumėlį dviejų atskirų dalių, tačiau tokį, kurio viršutinė dalis panaši į palaidinę. Ji turėtų būti tokio ilgio, kad nesimatytų pilvuko.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Apvalumai, apvalumai...

Jei esate šiek tiek apvalių formų mergina, geriausiai rinktis asimetriškų raštų maudymosi kostiumėlį.

Nuspręskite, kurią savo kūno dalį norėtumėte išryškinti ir rinkitės tokį maudymosi kostiumėlį, kuris šią dalį labiausiai ir akcentuotų. Turinčioms didesnius apvalumus, tinka ir įvairiomis spalvomis puošti maudymosi kostiumėliai – išbandykite spalvų blokus. Tai padės paslėpti problemines kūno vietas. Nemanykite, kad jums tinka tik juodas kostiumėlis.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vasarą kvieskite rinkdamiesi akinius: 5 stilingiausi saulės akinių tipai

Ji24.lt

Naujausi straipsniai