Kokį filmą žiūrėsite savaitgalį?

Žiūri filmą / 123rf nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-27 20:21
Įsisukę į darbų rutiną, kartais pamirštame pailsėti ir atsipalaiduoti. Kas savaitgalį gali būti geriau už įtraukiantį filmą? Siūlome keletą, kurie šiuo metu yra plačiai aptarinėjami. Kad galėtumėte susidaryti savo nuomonę, juos turėtumėte pamatyti patys.

Kalifornijos svajos (La la land, 2016). Pagaliau kinuose galima pasižiūrėti visų išliaupsintą, ne vieną apdovanojimą pelniusį filmą. Ryanas Goslingas ir Emma Stone daugiau nei dviem valandoms prikaustys jūsų dėmesį savo dainomis, romantiška istorija ir įspūdingais vaizdais. Emma Stone teigia, kad tai filmas, skirtas tiems, kuriems bent kartą gyvenime prieš akis buvo uždarytos durys. Tačiau tokiais atvejais visada galima atrasti kažką, kas skatintų eiti į priekį ir nepasiduoti. Tad pasisemkite įkvėpimo!

Žaklina (Jackie 2016). Jus domina Džono Kenedžio, 35-ojo Amerikos prezidento, gyvenimas ir mirties aplinkybės, kurios iki dabar dar yra apsuptos paslapties? Nors yra sukurtas ne vienas filmas apie šios poros santykius ir gyvenimo dramą, 2016-aisiais pasirodė dar viena ekranizacija, į paviršių vėl iškelianti tragišką istoriją. Tačiau šįkart koncentruojamasi į Žaklinos, Kenedžio žmonos, pasaulį. Ją vaidina talentingoji Natali Portman, kuri sukuria neįtikėtinai įtikinamą prezidento žmonos paveikslą. Kaip jautėsi, ką patyrė, kaip susitaikė su vyro nužudymu – visai tai jau greitai bus galima pamatyti filme „Žaklina“.

Atvykimas (Arrival, 2016). Tikriausiai tai – vienas netikėčiausių filmų ateivių tema. Kalbų ekspertės Luizos paprašoma padėti susikalbėti su į Žemę atvykstančiais ateiviais, kurie neatrodo nei labai draugiški, nei malonūs. Pasirodo, šis uždavinys nėra paprastas, atima daug laiko, kantrybės ir reikalauja nemažai išmanymo. Filmas nėra bauginantis, kokios dažniausiai būna tokios tematikos ekranizacijos. Tai unikalus būdas pasakyti, kad turime ir galime išmokti komunikuoti su visai netoli esančiomis būtybėmis – jos turi mums ką pasakyti.

Mėnesienos magija (Magic in the moonlight, 2014). Nors šią Vudžio Aleno režisuotą romantinę komediją kai kurie kritikai vadina neįdomia, standartine istorija, tačiau užkietėjusioms romantikėms ji bus tarsi sausainiukas prie kavos. Be to, reikia prisipažinti, kad kartais norisi kažko lengvo ir atpalaiduojančio. Ši juosta nukelia į trečiąjį dešimtmetį, tad puikiai tinka savaitgalio vakarui, jei norite pailsėti, paganyti akis į gražius vaizdus ir pasiklausyti geros muzikos.

Mančesteris prie jūros (Manchester by the sea, 2016). Dramų mėgėjas šis filmas turėtų prikaustyti, nes sukels daug prieštaringų minčių. Pagrindinis herojus Ly Čandleris išsiskiria su žmona ir nusprendžia viską palikęs išvykti gyventi kitur. Praėjus daug metų jis privalo grįžti į namus, nes brolį ištinka infarktas, o Ly turėtų taptų sūnėno globėju. Taip vyras priverstas susidurti su savo skaudžia praeitimi: pamatyti buvusią žmoną, kuriančią gyvenimą su kitu vyru, bandyti atrasti ryšį su sūnėnu, kurio pasaulį suprasti nėra lengva.

XX amžiaus moterys (20th century women, 2016). Filmas, kuris įtrauks moteris, nes tai istorija apie jas – skirtingas ir panašias, stiprias ir silpnas. Nors rodomas aštuntasis dešimtmetis, tačiau, panašu, kad aktualijos nesikeičia. Tai trijų moterų istorija apie tai, kaip jos ieškojo savo laisvės ir meilės aštuntajame dešimtmetyje.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama