Kodėl vyrai būna neištikimi: 5 klaidos, kurias daro jų žmonos

Pavydas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 21:23
Dalis vyrų neįsivaizduoja gyvenimo su viena moterimi ir nevengia progai pasitaikius pasukti „į kairę“. Tačiau šiandien ne apie tai, kaip atpažinti mergišių ir išvengti į niekur vedančių santykių.

Pažvelkime, kokias klaidas daro moterys, dėl kurių į svetimos moters glėbį gali pulti net patys kantriausi ir sąžiningiausi vyrai.

1. Vartojate kreipinius „tėvas“, „senis“ ir kt. Daugelis moterų net nepastebi, kaip bėgant laikui ima kreiptis į savo sutuoktinį ne pačiais gražiausiais žodžiais. Neretai tokią bendravimo kultūrą atsinešame iš savo pačių šeimų, kur pakeltas balso tonas, nepagarbus kalbėjimas buvo įprastas.

Kur nėra pagarbos, ten ir ištikimybė netenka prasmės.

O kur nėra pagarbos, ten ir ištikimybė netenka prasmės. Net nekaltas kreipinys „tėvai“ yra tam tikras pavojaus ženklas – vadinasi, jį vertinate tik kaip šeimos maitintoją ir vaikų tėtį. O kur mylinčių vyro ir moters santykis? Kai jo nebelieka kasdienybėje, jis nebeatgimsta ir per šventes.

Atminkite: mylimi ir geidžiami jaustis nori visi!

2. Viešai jį kritikuojate. Daugelis vyrų išklauso ir priima net pačią aršiausią kritiką, kai ji sakoma subtiliai ir tik jam. Tačiau kritikuodama jį prie kitų žmonių netiesiogiai kritikuojate jo vyriškumą – bent jau vyrai tai supranta būtent taip.

Štai ir atsakymas, kodėl juos kartais sužavi, regis, neišvaizdžios, neįdomios kitos moterys. Nes jos negaili pagyrų! Net tada, kai jis visiškai „susimauna“, išmintinga moteris geba rasti nuoširdžių padrąsinančių žodžių. Vyrai beveik visada išduoda tas moteris, šalia kurių jaučiasi nevykėliai, ir žavisi tomis, kurios juos verčia jaustis didvyriais. Ir tai neturi nieko bendra su liemens apimtimi ar krūtinės dydžiu.

3. Lyginate jį su kitais. „O kolegės vyras tai plauna indus... Mano tėtis uždirbdavo daug daugiau... Sesers vyras nepamiršta jų sukaktuvių...“ ir tūkstančiai kitokių palyginimų turbūt girdėti iš įvairių pažįstamų lūpų (tikimės, jūs savo išrinktajam to nesakote). Kažin ar verta stebėtis, kad tas, kuris nuolatos lyginamas su kitais, vieną dieną irgi pasiduoda tokiai pagundai. Galbūt vieniša kaimynė irgi kai kuo geresnė nei priekabi žmona?

4. Kurstote jo pavydo jausmą. Neretai moterys flirtuoja su svetimais vyrais, norėdamos „įgelti“ saviškiam. Neva, jei jis nesako komplimentų, nedemonstruoja jausmų ir neprisipažįsta, kad myli, tai atsiras tokių, kurie jas įvertins.

Tačiau daugelis vyrų yra paprasčiausiai nelinkę viešai reikšti jausmų arba neatsineša iš šeimos tam tikrų bendravimo taisyklių. Jie myli savo žmonas, bet nemato reikalo to kartoti kasdien. Ištikimybė ir rūpestis jiems reiškia daugiau nei rožinės širdelės per Valentino dieną. Kai moteris to nesupranta ir ima reikalauti romantinėse komedijose matytų scenų, daugelis vyrų pasijunta nevertinami.

Pavydo kurstymas verčia atsakyti tuo pačiu. Tik dažniausiai vyrai renkasi paprastesnį kelią – ne imituoja neištikimybę, bet jai ryžtasi.

Jei prasideda telefono ir kišenių tikrinimas, skambinėjimai į darbą vos tik užtrukus pusvalandį, nervingi reikalavimai pasiaiškinti net dėl praeities ryšių – tikėtina, kad perspektyva „nusukti į šalį“ gali virsti ne tik šeimine drama, bet ir skyrybomis.

5. Pavydite ir to neslepiate. Moterys, kurių žema savivertė, kurioms trūksta pasitikėjimo savimi ar jau patyrusioms išdavystę, būna sunku patikėti, kad „ponas tobulasis“ atkreipia dėmesį į jas. Kai santuoka tai pagaliau patvirtina, jos negali nusiraminti. O gal jis vis dėlto neištikimas?

Juk ne veltui sakoma, kad tango yra šokamas dviese. Santuoka yra dviejų žmonių kūryba ir atsakomybė. Ir daug lengviau yra keisti save nei kitą.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai