Kodėl rytinis seksas – pats geriausias?

Pora miegamajame. / 123RF.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-18 19:00
Mylėtis su mylimuoju visada puiku, bet yra momentų, kurie tai paverčia švente. Kai akys dar pilnos miego, o diena su visais savo rūpesčiais dar neužspaudusi jūsų cementiniu luitu, verta pasimėgauti akimirkomis, kurias jūsų galioje sustabdyti.

Rytinis seksas – kaip šokoladinis ekleras pusryčiams: dieviškai malonus. Ypač savaitgaliais, kai norisi dar šiek tiek pasivartyti lovoje. Be to, prabusti nuo karšto aistringo partnerio alsavimo ir meilaus jo apkabinimo tūkstantį kartų geriau nei nuo įkyriai besidraskančio mobiliojo skambučio. 

Taigi. Lenkiame pirštus ir skaičiuojame rytinio sekso privalumus: jis puikus, nes...

...jūs jį visada prisiminsite. Kai vakare miegas lenkia taip, kad atrodo, sugebate nusnūti net glamonėjama, tad net nebegalite prisiminti, kaip viskas vyko, iš ryto viskas kitaip: galva šviesi, mintys – aiškios, o partneris – jaukus ir mielas.

...jūs tikrai iš lovos išlipsite „ta“ koja. Ir visa diena bus kitokia. Cincinačio universiteto mokslininkai nustatė, kad rytinis seksas – natūralus „vaistas“ nuo dienos streso. Ir net tik vienos dienos – toks efektas trunka net iki septynių dienų! Be to, rytinis seksas kilsteli imunoglobulino A lygį, taigi organizmas gali geriau kovoti su infekcijomis. Tai tarsi vitaminai – tik malonesni.

Taip pat skaitykite: Mokslininkų eksperimentas atskleidė, kaip pagerinti poros seksualinį gyvenimą

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

...jūs jausitės lyg pasportavę. Tai geriausia mankštos alternatyva. Teigiama, kad sekso metu netenkama tiek pat kalorijų, kiek išeikvojama pusvalandį bėgiojant.

...jūs jausitės lyg apdovanoti. Pradėti savo dieną nuo orgazmo – tai tarsi išpakuoti ilgai lauktą dovaną: džiaugsmo fontanas garantuotas!

...jums nereikės nuobodžiai nusirenginėti. O tai pagreitina procesą. Jei miegate visai nuogi – pagreitina dar labiau. O jei šalia kažkas be drabužių – kodėl nepasimylėjus?

Teigiama, kad sekso metu netenkama tiek pat kalorijų, kiek išeikvojama pusvalandį bėgiojant.

...jūs patirsite nuostabų intymumo jausmą. Pirmos minutės vos prabudus – ypatingos. Niekas daugiau, tik jūsų mylimas žmogus žino, kaip jūs atrodote iš ryto, kaip kvepiate, ką jaučiate. Tai jūsų abiejų paslaptis. Jūs dar be jokios įvaizdžio kaukės, be tobulo makiažo ir darbinio kostiumėlio – tokia, kokia esate iš tikrųjų. 

... jums nereikės ieškoti jokių specialių vietų. Visa kita jau išbandėte – seksą automobilyje, gamtoje, draugų vonioje ar kontoros sandėliuke. Pripažinkite – lovoje patogiausia ir saugiausia. Kam dar išradinėti dviratį?

...jūs dar kartą įsitikinsite, kad žmogus, su kuriuo prabundate, jums tinka ir patinka. Nes vakaras, baras ir vynas gali taip susukti galvą, kad murkšlinas nepažįstamasis gali pasirodyti esąs žavusis princas. Rytas sudeda visus taškus virš „i“.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

...jūs visą dieną atrodysite graži ir paslaptinga. Tegul kolegos neriasi iš kailio klausinėdami, kodėl nevalingai šypsotės – jūs žinote, kodėl.

...jūs įsitikinsite, kad seksas gali pakeisti kavą. Taip – jis žvalina. Kartais daugiau jokių dirgiklių net nebereikia. Be to, šita priklausomybė sveikesnė ir nuo jos negraužia skrandžio. 

Taip pat skaitykite: Rytinio „greituko“ privalumai

...jums tai dar vienas įrodymas, kad esate geidžiama. Jei jūsų santykiai dar tik mezgasi, o jis geidžia jūsų ne tik iš vakaro – viskas krypsta į rimtąją pusę. 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai