Kodėl Rihanna per tragiškai žuvusio pusbrolio laidotuves rengėsi baltai?

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Rihanna (29) antradienį palaidojo savo pusbrolį Tavoną Alleyne – 21-erių vaikinas žuvo pakirstas kulkų. Tragiška nelaimė sugrąžino Rihanną į gimtąją Barbadoso salą.

Dešimtys žuvusiojo šeimos narių ir draugų susirinko palydėti T.Alleyne į paskutinę kelionę. Nors per ilgus metus šou versle Rihanna išmoko slėpti emocijas, tądien ašaros laisvai riedėjo dainininkės skruostais. Garsenybė buvo ypač artima su savo pusbroliu, tad ši netektis ją stipriai sukrėtė.

Vis dėlto Rihannos gerbėjams iškilo klausimas: kodėl dainininkė per laidotuves vilkėjo ne juodus, o baltus drabužius? Kalbama, kad T.Alleyne artimiausių žmonių ratas susitarė laidotuvėms rengtis baltai, mat balta spalva – tyrumo, šviesos ir naujos pradžios spalva.

Laidotuvių svečių buvo paprašyta rengtis baltai / „Scanpix“ nuotr.

T.Alleyne žuvo antrą Kalėdų dieną. Maždaug septintą valandą vakaro vaikinas ėjo gatve, kai į jį buvo šauta kelis kartus. Privačiu automobiliu Tavonas buvo nugabentas į ligoninę, kur jo gyvybė užgeso.

Praėjusią savaitę „Nation News“ pranešė, kad policija pateikė kaltinimus nužudymu Shawayne'ui Dashawnui Williamsui. Jo byla teismą pasieks sausio 31 dieną.

Ankstyvą gruodį Barbadoso policija pateikė ataskaitą, kad 2017-aisiais saloje ženkliai išaugo ginkluotų nusikaltimų skaičius. Iš 28 žmogžudysčių 22 buvo įvykdytos šaunamuoju ginklu.

Rihanna dalyvavo savo pusbrolio laidotuvėse (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau