Kodėl netrukus gimdysianti Catherine per sniegą ir vėją yrėsi vilkėdama tik suknelę?

Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-01 09:01
Kalendorius gal ir rodo pavasarį, tačiau šaltukas nenori taip lengvai paleisti Europos, kurią laiko sustingdęs šaltyje pastarąją savaitę. Štai ir trečiadienio vakarą besilaukianti Kembridžo hercogienė Catherine (36) į Nacionalinę portretų galeriją yrėsi per vėją ir sniegą.

Savaitės pradžioje Londone laikėsi minusinė temperatūra, vietomis nukrisdavusi iki -11 °C. Nepaisant to, Catherine į galeriją atvyko atrodydama pavasariškai – jokio palto, tik gėlėta suknelė, atviri aukštakulniai ir nuogos kojos. Sniege pražydusi Kembridžo hercogienė nepaisė blogo oro ir gatve ėjo šypsodamasi, o nuo kritulių ją saugojo apsaugininko nešamas skėtis.

Tokia aristokratės apranga nustebino daugelį. Kodėl trečio vaikelio besilaukianti Catherine savęs nesaugo nuo peršalimo? Atsakymo derėtų paieškoti karališkosios šeimos elgesio protokole. Jame nurodyta, kad nė viena karališkosios šeimos moteris negali nusivilkti palto viešumoje. Galerijoje knibždėte knibždėjo fotografų, tad atvykusi su paltu ji būtų privalėjusi su juo ir likti. Visai kaip tuomet, kai atvykusi pas Norvegijos karališkąją šeimą svetainėje ji sėdėjo su kruopščiai užsagstytu paltu. Beje, tuomet irgi atsirado kritikuojančių, kad aristokratė esą elgiasi netinkamai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto Catherine sąžiningai seka karališkąjį protokolą. Todėl ir į galeriją atvyko pasipuošusi šventiškai. Aristokratė privačiai apžvelgė naująją parodą, kurią pati padėjo sudaryti. Parodoje pirmą kartą bus eksponuojami Oscar Rejlander, Lewis Carroll, Julia Margaret Cameron ir ledi Clementina Hawarden darbai vienu metu.

Nuo 2012-ųjų galeriją globojanti Kembridžo hercogienė Catherine per parodos pristatymą žavėjo santūria „Orla Kiely“ suknele, prie kurios derino savo mėgstamiausius kūno spalvos aukštakulnius ir „Jimmy Choo“ delninę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai