Kodėl neskelbiama princo Williamo ir Catherine trečio vaikelio lytis?

Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-31 18:43
Iki trečio princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikelio gimimo liko visai nedaug. Todėl vis dažniau karališkosios šeimos gerbėjai klausia, kas gims: princas ar princesė?

Pasak „E! News“, atsakymo į šį klausimą visuomenė nesulauks dar artimiausias kelias savaites, nes net princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Catherine nežino savo trečio vaikelio lyties.

„Williamas ir Kate nežino kūdikio lyties, todėl labai laukia numatytos gimdymo datos. Sunku būti visiškai pasiruošusiam kūdikio gimimui, kai nežinai, kas gims“, – sakė porai artimas šaltinis.

Vis dėlto tai jiems neturėtų būti naujiena. Kai pora laukėsi pirmagimio princo George'o, jie taip pat nežinojo kūdikio lyties. Karališkoji pora pati priėmė tokį sprendimą.

Kovą Kembridžo hercogienė paskutinį kartą sudalyvavo oficialiame renginyje – motinystės atostogose aristokratė bus iki rudens.

„Visa šeima laukia kūdikio gimimo, jo laukia ir vaikai. Jie puikiai supranta, kad turės dar vieną broliuką arba sesutę“, – teigia šaltinis rūmuose.

Tiksli trečio vaikelio gimimo data nėra skelbiama. Pranešama tik tiek, kad kūdikis gims balandį. Karališkosios šeimos gerbėjai spėlioja: gal jis gims per princo Williamo ir Catherine septintąsias vestuvių metines balandžio 29-ąją?

Kol kas visa tai tėra spėlionės, nes rūmai nepateikia jokių komentarų apie trečio vaikelio laukimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai