Kodėl moterims nurovė stogą tie „50 pilkų atspalvių“?

Sekso žaidimai. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-13 19:19
Knyga, kurią slapčia skaitė net ir tos, kurios išdidžiai atšaudavo, kad gaila laiko „tokiai“ literatūrai. Ir nekantraudamos laukė antrosios, trečiosios, o paskui – filmo. Ir kas gi jas visas sužavėjo? Ogi naujas herojus, kuris realybėje retai sutinkamas...

Taip pat skaitykite: Tavo asmenybė pagal pagrindinę sekso pozą

Yra ko prikišti knygų formai, bet žvelkime į turinį. Moterys dūsauja tikrai ne dėl to, kad jas paverstų žaisliukais, užsegtų liemenėles su spygliais ir imtų diktuoti, kaip rengtis ir ką valgyti, o už nepaklusnumą pliektų botagėliu. Ir ne dėl to, kad pagrindinis knygos herojus labai turtingas ir įtakingas, nors vyrai šioje vietoje jau imtų šniurkščioti, kad „joms tik piniginė rūpi“. Štai ir ne.

Moterys šioje knygoje rado tai, ko joms verkiant trūksta realybėje. Ne, mes nesakome, kad tokie vyrai apskritai gamtoje neegzistuoja, tiesiog populiacijoje jie ne itin paplitę. Kokie? Ogi tokie.

Vardiname:

a) jie dievina seksą;
b) moka mylėtis;
c) jie geidžia vienos konkrečios moters, o ne žmonos, žmonos draugės, savo bendradarbės ir kaimynės iš penkto aukšto;
d) jie supranta, kad į santykius reikia investuoti. Ne tik pinigus, vyrai, toli gražu, ne tik...
e) jie nebijo prisipažinti, kad... (skaityti a, b, c, d).

Taip pat skaitykite: 50 įkvepiančių Reginos Brett gyvenimo pamokų

Na, o kaip tokiame fone atrodo paprastas vyrukas, su kuriuo paprasta, jauna ir daili mergina susipažino internetu, kurį laiką bendravo virtualiai, o paskui nuėjo į pasimatymą?

Jis nė nesirengė sumokėti už kavą, o paskui visos jo mintys sukosi apie tai, kaip čia greičiau be ceremonijų pasiguldžius ją į lovą, viens du atlikus reikalą ir paleidus. 

Bizūnėliai ir antrankiai – tik anturažas. Esmė yra vyras, kuris „paima“ merginą vien žvilgsniu. Tokiu, kad iškart žinai – neatsilaikysi.

Na, o kitas – visiška šito priešingybė? Jiedu draugauja gal pusmetį, abiem po tridešimt, bet jis vis nesiryžta priartėti labiau nei per 50 cm. Ir toji moteris jau nebežino, tikėtis ko nors, ar ne.

Gal ji jo netraukia kaip moteris? Gal jis myli vyrus? Draugės jai pataria palaukti dar porą mėnesių, gi yra drovių vyrų, gal kokia vaikystės trauma, valdinga motina, per geras auklėjimas ar dar koks galas? Arba pasistengti jį nugirdyti – gal tada? 

Na, o „Pilkuose atspalviuose“ nieko panašaus. Bizūnėliai ir antrankiai – tik anturažas. Esmė yra vyras, kuris „paima“ merginą vien žvilgsniu. Tokiu, kad iškart žinai – neatsilaikysi. Užtat ir skaitė moterys tas knygas, užtat ir ėjo jos (knygos) per rankas.

Ir neslėpkime, šalia taisomų moksleivių sąsiuvinukų krūvos ją pasidėdavo ir godžiai rydavo ir pedagogės (kurios paskui kolegėms sakydavo: „Ai, nesuprantu, kodėl visi iš proto dėl tos knygos eina, pavarčiau – nieko gero“), ir studentės, dėl visa ko įgrūdusios erotinį veikalą į kokios nors kvantinės fizikos vadovėlio vidurį...

Taip pat skaitykite: Apie ką vyrai galvoja sekso metu? Triukas, kuris gali pratęsti lytinį aktą

Taip, taip – moterims patiko tas naujas vyriškas personažas, kuris švelniai ir meiliai ima jas už pakarpos ir sako: „Brangioji, aš žinau – tu nuostabi, protinga, graži, stipri ir savarankiška. Su savo išprusimu ir dviem diplomais. Bet žinai... Tu vis tiek atsidursi su manimi lovoje, ir visa tai tada tau tikrai nerūpės...“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai