Kodėl Kembridžo hercogienės Catherine nukirpti plaukai nebuvo išmesti?

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-28 16:00
Kembridžo hercogienė Catherine (36) praėjusiais metais labdaros organizacijai „Little Princess Trust“ paaukojo savo plaukus, praneša „Sunday Express“.

Teigiama, kad trečio vaikelio besilaukiančiai Kembridžo hercogienei Catherine šią idėją pametėjo jos kirpėjas Joey Wheeleris. Prieš keturis mėnesius jis įtikino hercogienę, kad jos plaukai darosi per ilgi, todėl jiedu sutarė dėl susitikimo Kensingtono rūmuose. Kerpant plaukus Joey užsiminė, kad būtų puiku plaukus ne išmesti, o panaudoti juos darant gera.

Tokia mintis ypač sužavėjo Catherine. Pasak šaltinių rūmuose, savo nukirptus plaukus (Joey juos pakirpo maždaug pustrečio centimetro) aristokratė paaukojo labdaros organizacijai „Little Princess Trust“.

Ši organizacija gamina perukus vaikams, kurie neteko plaukų dėl įvairių ligų, pavyzdžiui, vėžio. Kembridžo hercogienė Catherine savo plaukus paaukojo svetimu vardu.

„Jie buvo nusiųsti kitu vardu, kad organizacija nežinotų, jog jie karališkosios šeimos nario. Organizacija žino tik tiek, kad juos nusiuntė moteris iš Kensingtono apylinkių“, – sakė neįvardytas šaltinis rūmuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai