Kodėl Kembridžo hercogienė Catherine nedalija autografų?

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-19 11:55
Britų karališkosios šeimos nariai kartais kaltinami arogancija. Nors Kembridžo hercogienė Catherine laisvai bendrauja su aplinkiniais žmonėmis, apie atstumą tarp savęs ir sutinkamų žmonių, regis, net negalvoja.

Arogancija dvelkia faktas, kad hercogienė niekada nedalija autografų. Tačiau tai ne asmeninis princo Williamo žmonos sprendimas. Ji, kaip ir visi karališkosios šeimos nariai, turi laikytis taisyklės, draudžiančios pasirašinėti to prašantiems aplinkiniams žmonėms.

Priežastis paprasta: Bekingemo rūmai baiminasi, kad karališkosios šeimos nario autografas gali būti panaudotas komerciniais ar net nusikalstamais tikslais.

Vis dėlto vienas karališkosios šeimos narys nusižengė draudimui pasirašinėti – tai princas Charlesas.

2010 m. princas lankėsi Kornvalio grafystėje, nukentėjusioje po didelio potvynio. Princas susitiko su viena šeima, kuri ypatingai skaudžiai nukentėjo nuo stichijos siautėjimo. Princas pasiūlė pagalbą – galįs padėti bet kuo, o nukentėjusieji netikėtai paprašė autografo. Princas Charlesas tokiu momentu negalėjo atsisakyti ir ant pirmo pasitaikiusio popieriaus lapo užrašė: „Charlesas 2010“.

Kembridžo hercogienė Catherine turi paisyti ne tik draudimo dalinti autografus, jai draudžiama ir dalyvauti rinkimuose, žaisti „Monopolį“, valgyti moliuskus ir net suvalgyti visą vakarienę iki paskutinio kąsnelio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai