Kodėl jūsų nekviečia į pasimatymus?

Partnerio paieškos / „Shutterstock“ iliustracija
Partnerio paieškos / „Shutterstock“ iliustracija
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-07 20:06
AA

Prisipažinkime, nelabai smagu, kai vyrai į pasimatymus tiesiog nekviečia. Arba po pirmo susitikimo pažada paskambinti „kada nors“.

Kodėl? Juk nepanašu, kad visi laisvi vyrai būtų kažkur dingę. Štai išsiskyrusi kolegė vakare eina į teatrą. Žinoma, kad ne viena, o su tuo simpatišku vyruku, kuris jos atvažiuoja pasiimti kone kasdien. O geriausia draugė neapsisprendžia, su kuriuo iš dviejų gerbėjų eiti vakarienės.

Taip yra, nes vienos moterys siunčia vyrams ženklus, kad jos yra įdomios, patrauklios, o kitos – priešingai, visa savo povyza tarsi byloja: „neliesk manęs“. Tiesa, tie ženklai paprastai siunčiami nesąmoningai; kūno kalba, bendravimo būdas tik atspindi arba pasitikėjimą savimi ir atvirumą pasauliui, arba, priešingai, išduoda menkavertiškumo kompleksus, baimes.

Kūno kalba, bendravimo būdas atspindi arba pasitikėjimą savimi ir atvirumą pasauliui, arba išduoda menkavertiškumo kompleksus, baimes.

Galbūt visai nesusimąstydamos siunčiate potencialiems gerbėjams signalus, kad esate nepasirengusi santykiams arba asistuojantis vyriškis jums nepatinka.

1. Vengiate akių kontakto. Dažna pažintis ir laiminga meilės istorija prasideda nuo atviro, nuoširdaus žvilgsnio. Jaudinatės ir sukate akis į šalį? Nepajėgiate žiūrėti į patinkančio vyro veidą ilgiau nei porą sekundžių? Jis tai priima kaip ženklą, kad jums yra neįdomus. Todėl atkreipkite dėmesį ar kalbėdama su pašnekovu nenuleidžiate akių? Mokykitės bendrauti ir akimis.

2. Kalbate nesustodama. Yra moterų, kurios negeba valdyti savo džiaugsmo ir emocijų, todėl jau per pirmą pasimatymą čiauška neužsičiaupdamos. Naujasis gerbėjas sužino viską – kur ji mokėsi, ką dirba ir kokie kolegų santykiai, apie ką svajona, kokį maistą ir knygas mėgsta... Kartais pasakoma tiek daug ir taip familiariai, jog susitikti antrą kartą vyras tiesiog nemato prasmės. Nebent planuoti sužadėtuves? Ir visą gyvenimą klausytis plepalų?

Tikėtina, kad jau pasimatymo viduryje jis ima kurpti „pabėgimo“ planą – todėl atsisveikindamas užsimena apie artėjančią komandiruotę ar atostogas pas tėvus.

Net jei labai norisi išsipasakoti tam, kuris atrodo ponas tobulasis – susivaldykite. Ypač prikąskite liežuvį tada, kai norisi pasakoti savo nuoskaudas. Suvaldyti plepumą galima save kontroliuojant kiekvienoje situacijoje, net pokalbis su drauge turėtų būti dialogas, o ne jūsų monologas.

3. Domitės pinigais. Žinoma, kad pinigai svarbūs visiems. Šeimoje jie bendri. Tačiau yra žmonių, kuriems jie visa ko matas. Ir nesvarbu, ar moteris yra išlepinta ir su panieka žvelgia į paprastesnes kavines, parduotuves, ar priešingai, gyvena gana kukliai ir stebisi viskuo, kas pranoksta jos galimybes. Abu atvejai yra atstumiantys.

Pirmuoju vyras pasijus tarsi būtų vertinamas tik pagal savo finansines galimybes, o naujosios draugės tikslas – jomis pasinaudoti, antruoju – jam bus tiesiog neįdomu bendrauti su žmogumis, kuris viską vertina per skurdo ar turto prizmę. Juk gyvenime yra daug kitų svarbių dalykų!

4. Rengiatės nepatraukliai. Jei moteris yra įsitikinusi, kad drabužiai turi būti patogūs, funkcionalūs ir visai nesvarbu, ką apie juos mano kiti, tai turėtų nepamiršti, jog būtent pagal aprangą žmonės pirmiausia sprendžia vieni apie kitus.

Ar atkreipėte dėmesį, kad daug draugų vyrų turinčios merginos paprastai atrodo ir elgiasi kaip berniūkščiai? Būtent todėl vaikinai jas priima į savo draugiją, su jomis bendrauja, bet net neįsivaizduoja, kad tokie santykiai galėtų peraugti į kažką daugiau.

Kitas kraštutinumas – itin seksuali apranga, dirbtinės blakstienos, nagai ir ryškus permanentinis makiažas. Tai paprastai gražu tik tų nebrangių grožio salonų darbuotojoms. Pabandykite kurti tokį įvaizdį, kuris būtų panašus į jus dominančio vyro.

5. Kūno kalba atstumiate kitus. Pasižvalgykite gatvėje ir pagalvokite, jei reiktų ko nors paklausti, prie kurio nepažįstamojo eitumėte? O kurio nė už ką nekalbintumėte?

Paprastai simpatiški žmonės vaikšto ištiesta nugara, pakelta galva, jie žiūri į žmones, o ne sau po kojomis. Tie, kurie atstumia, yra tarsi susigūžę, susitraukę, panirę į save ir savo mintis. Pagalvokite, kaip atrodote jūs. „Pagaudykite“ savo atvaizdą parduotuvių vitrinose ir veidrodžiuose. Ką pastebite? Jauną, žavią moterį ar skubančią pilką moteriškę?

Keistis nėra lengva. Pirmiausia pagalvokite, kas jus verčia nepasitikėti savimi? Mokykitės mylėti save, renkitės taip, kad jaustumėtės graži. Kai patiksite pati sau, patiksite ir kitiems.