Kodėl išsikraustyti iš Kensingtono rūmų yra geriausia išeitis Meghan Markle ir princui Harry?

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-08 21:24
Kai kone visas pasaulis sulaikęs kvėpavimą laukia kada gi gims laukiamiausias šių metų kūdikis, Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Harry gyvena ne tik vaikelio laukimo nuotaikomis, bet ir yra užsiėmę kraustymosi rūpesčiais. Dar metų pradžioje buvo paskelbta, kad karališkoji pora paliks Kensingtono rūmus ir vaikelį augins Vindzore.

Iki šiol, po gegužę vykusių vestuvių, jaunoji šeima gyveno nedideliame Nottinghamo kotedže, šalia Kensingtono rūmų (Londonas), kuris puikiai tiko dviems asmenims. Čia buvo įrengti du miegamieji, jauki svetainė, virtuvė bei vonios kambarys.

Šiuo metu kotedžas renovuojamas pagal karališkosios poros pageidavimus. Praėjusią savaitę pora išleido 50 tūkst. svarų sterlingų, norėdami kiek įmanoma užblokuoti Heatrow oro uosto keliamą triukšmą. Anot šaltinių, pora pasirinko trigubo stiklo langus, siekdama sumažinti skrydžių garsus, kurių šiame rajone išties netrūksta.

Pora pranešė, kad kotedžo atnaujinimui ir pritaikymui jų reikmėms skyrė apie 3 milijonus svarų sterlingų. Tikimasi, kad pora šią sumą sumokės iš savo lėšų, o ne mokesčių mokėtojų pinigais.

Kensingtono rūmai tuomet patvirtino, kad jau balandį vaikelio turintys susilaukti Meghan Markle ir princas Harry persikels į Frogmore kotedžą.

„Vindzoras yra labai ypatinga vieta, todėl karališkoji pora yra dėkinga, galėsianti gyventi čia“, – teigė Kensingtono rūmai. – Kunigaikščio ir kunigaikštienės oficiali būstinė ir toliau išliks Kensingtono rūmuose“.

Beje, Kensingtono rūmuose gyvena ir princas Williamas su žmona, Kembdridžo hercogiene Catherine, bei trimis vaikais.

Už 20 mylių (32 kilometrų) nuo Nottingham kotedžo įsikūręs Frogmore kotedžas yra dviejų aukštų ir turi net 10 miegamųjų. Frogmore kotedžas savo pavadinimą gavo dėl varlių, kurios buvo pamėgusios šalia esančią pelkę.

Pasak Meghan ir Harry artimų šaltinių, naujieji namai jiems labai patinka. Be to, tai puiki vieta augti netrukus gimsiančiam kūdikiui.

Panašu, kad princas Harry išties pradeda rimtą šeimos gyvenimą. Persikraustymas reiškia ir tai, kad broliai, princai Harry ir Williamas, nebegyvens vienas šalia kito. Laikas ir princui Harry kartu su savo šeima sukurti naujuosius namus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai