Kodėl Catherine Middleton ir princas Williamas netaps Archie krikštatėviais?

Kate Middleton, princas Williamas ir princas Geoge'as
Šaltinis: Žmonės
AA

Netrukus po to, kai pasaulį išvydo Meghan Markle ir princo Harry kūdikis, visi ėmė svarstyti, kas gi taps mažylio Archie krikšto tėvais? Kandidatų sąrašas atrodo netrumpas...

Jessica Mulroney. Meghan geriausia draugė Jessica Mulroney gyvena už Atlanto, tačiau ji jau ne kartą suvaidino svarbią rolę Meghan Markle gyvenime. Toronte gyvenanti stilistė dalyvavo karališkosios poros vestuvėse ir jau buvo atvykusi aplankyti mažylio Archie. Geriausia Meghan draugė augina 8-erių metų dvynukus Johną ir Brianą bei 5-erių dukrelę Ivy, todėl ji ne kartą dalijo Meghan patarimus apie vaikų priežiūrą.

Jessica Mulroney / „Scanpix“ nuotr.

Charlie Van Straubenzee. Kaip vienas artimiausių princo Harry draugų, Charlie būtų puikus kandidatas tapti mažojo Archie krikštatėviu. Princas Harry su Charlie susipažino mokykloje, Harry mokėsi su Charlie broliu Henry, kuris tragiškai žuvo 2002 metais. Su kitu Charlie broliu, Thomu, puikiai sutaria princas Williamas. Be to, Thomas yra princesės Charlotte krikštatėvis.

Princesė Eugenie. Pirmos kartos princo Harry pusseserė taip pat galėtų būti karališkojo kūdikio krikštamote, su Harry ji puikiai sutarė nuo mažų dienų, o vėliau pusseserė su pusbroliu dažnai sukiodavosi tuose pačiuose socialiniuose aukštuomenės ratuose. Eugenie ir princą Harry sieja ne tik giminystės ryšiai, bet ir bendri pomėgiai.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Serena Williams. Garsioji tenisininkė – artima Meghan bičiulė. Moteris, auginanti 2017 metais gimusią Alexis Olymbia, puiki patarėja ir su Sasekso hercogiene jos pažįstamos nuo 2010-ųjų.

Priyanka Chopra. Su aktore Meghan susipažino 2016 metais, per žvaigždėms skirtą iškilmingą vakarienę. Viename interviu Priyanka prasitarė, kad su Meghan ryšį jos atrado kalbėdamos apie aktorystę, tuomet Meghan filmavosi serialuose ir abi merginos turėjo apie ką pasikalbėti. Tarp jų atsiradęs ryšys nenutrūko ir po to, kai Meghan nusprendė tapti Harry žmona. Priyanka visuomet atsiranda vietos karališkosios šeimos namuose.

Priyanka Chopra / Vida Press nuotr.

Tomas Inskipas. Princas Harry vieną artimiausių savo bičiulių Tomą sutiko koledže. „Skipiu“ meiliai vadintas vyrukas Harry lydėjo audringiausiu jo gyvenimo laikotarpiu. Jaunos dienos – štai kas jungia šiuos du vyrus. Prieš karališkąsias vestuves, praėjusių metų gegužę, Meghan drauge su Harry dalyvavo Tomo vestuvėse Jamaikoje.

Benitta Litt. Meghan – abiejų Benittos vaikų krikštamotė. Moteris artima Meghan mamos draugė ir nuoširdžiai palaikė jaunąją hercogienę, kai ši žengė prie altoriaus su princu Harry. Jei Meghan staiga pasirodytų sentimentali – tikriausiai pakviestų Benittą tapti Archie krikštamote.

Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.
O kaip gi dėl Catherine Middleton ir princo Williamo? Pagal britų karališkosios šeimos tradicijas, artimiausi giminaičiai jau turi savo vaidmenį Sasekso kūdikio gyvenime, todėl brolis Williamas tikrai nebus pasirinktas kaip krikštatėvis. Panašu, jog būsimieji Jungtinės Karalystės karaliai Catherine ir Williamas iškrenta iš „Kas taps Archie krikštatėviais?“ žaidimo.
Meghan Markle ir princas Harry parodė savo mažylį (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau