Kobe Bryantas tapo pirmuoju krepšininku, pelniusiu „Oskaro“ statulėlę

Kobe Bryantas ir Glenas Keane / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-05 08:27
2016-aisiais karjerą baigęs NBA krepšininkas Kobe Bryantas vienoje vietoje nestovi. Sekmadienio vakarą per jubiliejinę „Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją K.Bryantas pelnė „Oskaro“ statulėlę ir tapo pirmuoju krepšininku, turinčiu šį garbingą apdovanojimą.

Prestižinį Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimą buvęs krepšininkas pelnė kartu su animatoriumi Glenu Keane už geriausią trumpametražį animacinį filmą „Dear Basketball“.

„Nežinau, ar tai įmanoma. Suprantate, mes, krepšininkai, iš tiesų turėtume užsičiaupti ir varytis kamuolį. Džiaugiuosi, kad darome truputį daugiau nei tai“, – atsiimdamas statulėlę kalbėjo K.Bryantas. Jo padėkos kalba – tai aliuzija į „Fox News“ laidų vedėją Laurą Ingraham, kuri tiesioginiame eteryje pareiškė, kad LeBronas Jamesas turėtų užsičiaupti ir varytis kamuolį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Animacinis filmas „Dear Basketball“ paremtas K.Bryanto laišku, kuris buvo išspausdintas „Playres' Tribune“ 2015-aisiais. Šiuo laišku legendinis krepšininkas pranešė apie karjeros pabaigą, nes jo kūnas nebeatlaiko įtempto grafiko. Prie „Undinėlės“, „Aladino“ ir „Gražuolės ir pabaisos“ sukūrimo prisidėjęs G.Keane sukūrė ranka pieštą animacinį filmą, kurio pagrindinis veikėjas – K.Bryantas.

Kuriant filmą K.Bryantas kartu su prodiusere Gennie Rim praleido valandų valandas, žiūrėdami krepšinio varžybų įrašus, atidžiai nagrinėdami kiekvieną kadrą. Buvęs krepšininkas atviravo, kad žiūrėdamas įrašus prisimindavo, kaip jautėsi per tas konkrečias varžybas.

NBA lygoje K.Bryantas žaidė ištisus du dešimtmečius. Visą šį laiką jis kovėsi už Los Andželo „Lakers“ komanda, su kuria laimėjo penkis čempionatus.

Žmonės.lt

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai