Ko nepadarysi dėl scenos ir mados: tokio Deivydo Zvonkaus dar nematėte

Deivydas Zvonkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Aistė Simėnaitė
Publikuota: 2017-06-28 16:03
Nuotraukose dažnai užfiksuojame svarbiausias gyvenimo akimirkas. Nors džiaugiamės, kad šiais laikais kiekvieno mūsų gyvenimas technologijų dėka yra puikiai dokumentuojamas, tačiau kartais išsitraukti seną nuotraukų albumą gali būti ne tik labai jauku, bet ir juokinga.

Svarbia akimirka socialiniuose tinkluose pasidalino kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus mama. Nuotraukoje užfiksuotas muzikantas su broliu ir seneliu. „Mes buvome geri vaikai ir senelio kantrybės ribų nebandėme,“ – teigė Deivydas.

Jo mama tuo tarpu jaudinosi dėl Deivydo „kvailiojimo dažytis plaukus – dėl sceninio, atsiprašant, įvaizdžio“ ir to, ką apie išskirtinį stilių pasakys vyresnio amžiaus senelis.

„O bočius nesakė nieko. Lyg visai nepastebėtų. Pati lyg pasiaiškindama sakau: „Va, kvailioja vaikas, į ką panašu tokia galva...“ O bočius nė nemirktelėjęs apramino žemaitiškai: „No, vuo jie anam diel darba tap reek...“ Ir daugiau jokios reakcijos,“ – dalinosi D. Zvonkaus mama.

Pats Deivydas juokėsi, kad šukuosenos pasirinkimą vertina teigiamai. „Senos nuotraukos džiugina – kas kartą įsitikinu, kad niekada negyvenau nuobodžiai,“ – teigė jis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai