Ko iš tikrųjų nori vyrai?

Pora / „Scanpix“/„Panthermedia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-15 19:09
Neabejotina – kiekviena apie tai turime savo nuomonę. Tik ar ji ne per toli nuo tiesos? Tiražuojama tiek daug mitų apie santykius ir meilę, kad pamažu imame jais tikėti. Psichoterapeutė Rachel Sussman siūlo pažvelgti į vyrus ne kritišku, o supratingu žvilgsniu.

Ji teigia, kad su mitais, klausydamasi savo klientų, susiduria kasdien. Būtent tikėjimas tais mitais dažniausiai žmones laiko nelaimingoje santuokoje, o vienišiams įvaro rimtų santykių siaubą ir kliudo susirasti partnerius.

Mitas. Vyrai nori tik sekso ir nieko daugiau. (Taip teigia moterys).

Tiesa. Geras seksas – viena svarbiausių sveikų santykių sudedamųjų dalių. Ne ką mažiau moterų nei vyrų trokšta daug ir kokybiško sekso, taigi renkasi tokius partnerius, kurie šiuo atžvilgiu neleistų nuobodžiauti. O vyrai iš santykių tikisi labai daug ko – lygiai taip pat, kaip ir moterys. Tikrai ne vien sekso.

Štai svarbiausi jų lūkesčiai.

Vyrai nori, kad juos gerbtų

Vienas iš dažniausių vyrų skundų – kad jų negerbia žmonos arba draugės.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių vyrų skundų psichoterapeutės kabinete – kad jų negerbia žmonos arba draugės. Vyrai prisipažįsta, kad juos tai tikrai žeidžia. Vyrams labai svarbu, kad juos vertintų. Beje, visuomenėje priimta pozityviai vertinti vyrus, kurie yra tikrai gerbiami. Taigi, nepamirškite: jūsų mylimas žmogus nori jaustis gerbiamas. Kiekvienas nusipelnome, kad mus vertintų tie, kurie mums brangūs.

Vyrai nori, kad su jais būtų elgiamasi švelniai

Jie ne porcelianiniai, aišku, bet kartais vyrai tikrai jaučiasi kaip dresuojami žvėreliai: kaskart neįtikę bus nubausti. Rachel Sussman juokauja, kad jei ji kasdien gautų po dolerį, kai jos kabinete vyras skundžiasi, jog: „Taip norėčiau, kad žmona būtų nors kiek su manimi švelnesnė“, ji jau būtų turtinga. Vyrai laukia atlaidumo ir švelnumo. O mes, moterys, argi ne? Taigi, pasistenkime vienas kito labui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vyrai nori, kad būtų domimasi jų vidiniu pasauliu

Nesišypsokite kreivai... Taip taip, žinome, kad vyrai iš Marso, o moterys – iš Veneros, šito heteroseksualių santykių aspekto niekas nepakeitė. Tačiau norėdama, kad vyras jaustųsi mylimas, pasidomėkite tuo, kas jam labai svarbu. Jam, ne jums.

Gerai, gal jūs tiesiog nekenčiate sporto apskritai, o futbolo konkrečiai, gal jūs norite užsikišti ausis, kai jis garsiai klausosi dievinamos muzikos, gal negalite pakęsti jo mėgstamų filmų ir juokelių iš jų. Bet kartais, vardan taikos namie, prisiminkite turinti aktorinių sugebėjimų (visos moterys jų turi) ir bent pabandykite pasidomėti tuo, kuo gyvena jūsų žmogus, – gal, savo nuostabai, suprasite, kad turite daugiau bendrų interesų, nei manėte.

Vyrai nori, kad priimtumėte juos tokius, kokie yra

Dideliems berniukams nebereikia auklių. Prisipažinkime – kartais visos būname pernelyg smulkmeniškos ir kabinėjamės dėl menkniekių. Užtenka savaitgaliais pasivaikščioti po prekybos centrus – išgirsite nuolatines moterų pastabas: „Ko toks surūgęs – manai, man paslaugą darai, slankiodamas iš paskos po parduotuves?“, „Sakau, imk tuos marškinius, o ne tuos, anie tave storina“, „Nusipirk, pagaliau, normalų švarką – vaikštai kaip koks sudriskęs paauglys“. Bet o KAS būtų, jei jis pasakytų, kad nauja suknelė jus storina? Karas ir ilgas nekalbadienis garantuoti...

Mums visiems norisi, kad mus mylėtų tokius, kokie esame, o ne bandytų perauklėti. Taigi, kai norėsite jį pakritikuoti, prisiminkite, kad gyvenimas ir taip gana sudėtingas, tad jame geriau palaikyti vienam kitą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vyrai nori, kad mylima moteris būtų ištikima

Mes irgi to norime. Visos, be išimties. Ir turime teisę to tikėtis, jei mūsų sąjunga tvirta. Daugybė likimų sudūžta dėl vieno dalyko – neištikimybės. Gal nustebsite, bet iš tikrųjų vyrai vertina monogamiją.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai