Knygos „Antiška“ autorius Algirdas Kaušpėdas: „Kiekvienas žmogus gali parašyti vieną knygą, o štai antrą rašo tik rašytojai“

Knygos „Antiška“ pristatymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-21 19:45
Penktadienio vakarą „Anties“ vokalistas Algirdas Kaušpėdas leido kartu su savo gerbėjais ir knygų mylėtojais – tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje jis skaitytojams dar kartą pristatė knygą „Antiška“ – ne tik bendravo su gerbėjais, bet ir emocionaliai skaitė susirinkusiems knygos ištraukas.

Rugpjūčio 12-oji „Ančiai“ buvo ypatinga, nes būtent tada dienos šviesą išvydo A.Kaušpėdo knyga „Antiška“. Joje skaitytojai ras ne tik grupės tekstus, bet ir jų komentarus, istoriją, nuotraukas. Simboliška, tačiau „Antiška“ buvo pristatyta tą pačią dieną, kai „Anties“ lyderis ir knygos autorius Algirdas Kaušpėdas šventė savo 60-metį.

Penktadienio vakarą knygų mugėje A.Kaušpėdas dar kartą pristatė savo knygą – emocionaliai skaitydamas jos ištraukas jis juokavo, kad džiugu, jog žmonės jo klausosi ir nebėga iš salės.

Lietuvos leidėjų asociacijos atstovė Lolita Varanavičienė pasveikino A.Kaušpėdą pasiryžus parašyti knygą ir gyrė jį už kruopštumą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Aš manyčiau, kad tiksliausia šią knygą pavadinti vieno reiškinio istorija, nes „Antis“ buvo, yra ir turbūt dar ilgai bus“, – svarstė ji, negailėdama komplimentų A.Kaušpėdui.

Jis, savo ruožtu, irgi džiaugėsi, kad pavyko įgyvendinti šią idėją ir ilgas „Anties“ kelias sugulė į knygos puslapius. „Ši knyga išėjo tokia šauni tik todėl, kad  man padėjo daug žmonių. Man rodos, ji pavyko, nes yra graži, netgi sakyčiau, optimistiška. Ji įrodo, kad apie tokį reiškinį, kaip grupė „Antis“, galima net knygą parašyti“, – kuklinosi A.Kaušpėdas.

Paklaustas, ar išdrįstų kada nors parašyti dar vieną knygą, A.Kaušpėdas teigė nesąs rašytojas, todėl tikriausiai apsiribosiąs viena. „Man atrodo, kad kiekvienas žmogus gali parašyti vieną knygą, o štai jau antrą rašo tik rašytojai. Man tikriausiai užteks vienos“, – šypsodamasis svarstė A.Kaušpėdas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai