Knygoje apie Meghan Markle – skyrybų detalės ir tai, kad ji norėjo tapti antrąja Diana

Princas Harry ir jo sužadėtinė Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-02 18:48
Iki britų karališkosios šeimos vestuvių – labai laukiamo įvykio – liko pusantro mėnesio. Balandžio septynioliktąją pasirodysiančioje knygoje „Meghan: Holivudo princesė“ apie būsimąją nuotaką ryškėja naujų detalių – kokia ji buvo prieš sutikdama princą Harry.

Knygoje rašoma, kad, nors Meghan ir jos pirmojo vyro, prodiuserio Trevoro Engelsono, vestuvės buvo įspūdingos ir pora labai mylėjo vienas kitą, skyrybos buvo tokios nemalonios, kad moteris vyrui grąžino žiedą paštu.

Kaip liudininką cituoja karališkosios šeimos biografas Andrew Mortonas, Trevoras „galiausiai jautėsi, kad jis buvo lyg gabalėlis kažko, kas prilipo prie jos batelio“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taip pat teigiama, kad aktorė tiesiog keitė savo gyvenimą, mezgė naujas pažintis – tokias, kurios būtų naudingos vystyti jos karjerai, apie knygą rašo ABCnews.go.com.

Nors seriale „Suits“ („Kostiumuotieji“) aktorė filmavosi septynerius metus, ji atsisakė karjeros, kai lapkritį buvo paskelbtos jos ir Harry sužadėtuvės.

O kitas Meghan vaikystės draugas teigė, kad ją visada žavėjo karališkoji šeima. Taip pat – kad „Meghan norėjo būti antrąja Diana“, ją žavėjo princesės asmenybė, stilius ir tai, kad Diana užsiėmė humanitarine veikla. Diana labai įkvėpė Meghan. Tas pats asmuo teigė, kad, žiūrėdama per televizorių princesės Dianos laidotuves, Meghan verkė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Meghan Markle po sužadėtuvių taip pat aktyviai užsiima humanitarine veikla.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai