Knygą pristačiusi Lavija Šurnaitė su šefu Deivydu Praspaliausku pakvietė nuodėmingų pusryčių

Lavija Šurnaitė ir Deivydas Praspaliauskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naują knygą „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“ pristačiusi Lavija Šurnaitė antradienio rytą sukvietė bičiulius į sostinės senamiestyje įsikūrusi restoraną, kur drauge su virtuvės šefu Deivydu Praspaliausku vaišino svečius nuodėmingais pusryčiais.

Pasak susitikimo šeimininkų, tam, kad mėgautumeisi nuodėmingais pusryčiais – nereikia dalyvauti specialiuose mitybos kursuose ar kasdien lieti prakaitą sporto salėse.

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė ir Lavija Šurnaitė-Kairienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Puoselėti savo išvaizdą galima taip, kad tai būtų įdomu, priimtina bei pritaikoma kiekvieno žmogaus gyvenimo būdui. Svečiai sužinojo, kodėl meilė sau slepiasi tikrai ne dietose, alinančiose mankštose ar gyvenimo džiaugsmų atsisakyme.

Tai įrodė ir L.Šurnaitė, kartu su leidykla „Alma littera“ neseniai išleidusi naują knygą „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“.

„Tai yra knyga apie tai, kad įmanoma gyventi normalų gyvenimo būdą su visais paklydimais ir visokiais mėsainiais. Svarbiausia – žinoti kiek valgyti ir kada valgyti. Ši knyga labiau skirta moterims, tačiau tinka ir vyrams“, – Žmonės.lt sakė L.Šurnaitė.

Pasak jos, labai svarbu į viską žiūrėti kūrybiškai: tiek į maistą, tiek į judėjimą – juk net paprastą vaikščiojimą pėstute ar namų ruošą galima paversti treniruotėmis, o mėgstamus riebius patiekalus pakeitus mažiau kaloringais produktais tarsi apgauti organizmą.

„Mūsų tradicinius patiekalus galima transformuoti. Kotletus kepti ne aliejuje, o orkaitėje, keisti garnyrą, priedus. Blynai gali būti puikūs keičiant jų ingredientus. Jei labai norisi nesveiko maisto – rinktis jį ryte, o nuo pietų valgyti tai, kas naudinga“, – kalbėjo ji.

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė ir Lavija Šurnaitė-Kairienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Knygos pristatymo renginyje laidų vedėja pasakojo apie mitybos, judėjimo ir poilsio įpročius ir jų svarbą.

Taip pat apie tai, kad kiekvienas turime siekti savo asmeninių tikslų, o ne lygiuotis į kažkur pamatytą aktorės, dainininkės ar modelio nuotrauką, prikabintą prie šaldytuvo. Ir tam tereikia subalansuoto gyvenimo būdo, kuris kiekvieno žmogaus atveju – individualus.

Nuodėmingi pusryčiai su Lavija Šurnaite ir Deivydu Praspaliausku (41 nuotr.)
+35
Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė ir Lavija Šurnaitė-Kairienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau