Klumpės: geriausia vasaros avalynė

„Prada“ klumpės / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-29 07:27
Jei sukate galvą, kokias basutes pirkti vasarai, galime patarti. Karščiausia sezono avalynė bus klumpės. Jas jau avi Kate Moss ir kitos merginos, laikančios ranką ant mados pulso.

Garsios merginos renkasi tokius batus, nes laukia hipiška vasara, ir kone  visa mada orientuota į 8-tą dešimtmetį. Iš ten ir klumpės, bent jau švedišku vadinamas modelis, kai oda vinukais tvirtinama prie medinių ar kaučiukinių platformų. Jis – pats romantiškiausias, dvelkiantis Vudstoku; puikiai tinka prie džinsų, ilgų sijonų, kombinezonų. Ir kartais būna labai patogus, kaip kad Kate Moss avimos „Isabel Marant“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tai kad šie batai siejami su hipišku stiliumi, rodo ir kiti jų modeliai – ypač puošti kutais. Paprastai tokios basutės yra neįmantrios ir atrodo kaip hibridas iš klumpės ir mokasino. Gal tik labai populiarios „Rochas“ (tos oranžinės su šviesiomis platformomis) pretenduoja į rafinuotesnę avalynę.  Kaip ir „Prada“ klumpės, kurios nusižengia pagrindinei šių batų taisyklei: neleidžia laisvai įmauti kojų, nes yra su plonyčiais čiurnų dirželiais. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai