Klubo vakarėlyje Kaune niekas nepastebėjo brangių atlikėjos Veronikos Gordijevskajos papuošalų

Veronika Gordijevskaja / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Baltarusijos kilusi dainininkė Veronika Gordijevskaja, atvykusi į pirmąjį Kauno naktinio klubo „Mojo Lounge“ gimtadienį, iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskyrė iš kitų stilingai ir prašmatniai apsirengusių svečių. Niekas nė neįtarė, jog tą vakarą kaimyninėje šalyje gerai žinoma, bet jau kurį laiką Lietuvoje gyvenanti atlikėja buvo pasipuošusi daugiau nei 100 tūkst. litų kainavusiais papuošalais.

Veronika Gordijevskaja / Teodoro Biliūno nuotr.

Tik keli žmonės praėjusio  penktadienio vėlyvą vakarą vykusioje šventėje atkreipė dėmesį į tai, jog seksualios dainininkės apsauginis kaip niekad stengėsi būti kuo arčiau žvaigždės ir nė akimirkai jos nepaleido iš akių.

Paaiškėjo, kad V.Gordijevskaja prabangų žiedą ir pakabutį  gavo dovanų iš vieno turtingiausių Rusijos oligarchų Romano Abramovičiaus. Jis įspūdingu pasaulyje garsios juvelyrikos kompanijos „De Grisogono“ kaklo papuošalu ir prie jo derančiu žiedu gražuolei atlikėjai atsidėkojo už surengtą pasirodymą.

„Pernai vasarą koncertavau pas Romaną Abramovičių, jo namuose surengtame privačiame vakarėlyje. Už tai ir gavau dovanų papuošalų komplektą“, – Žmonės.lt prisipažino V.Gordijevskaja. „De Grisogono“ kūrinių savo papuošalų kolekcijose turi tokios žvaigždės kaip Milla Jovovič, Eva Longoria, Heidi Klum, Naomi Campbell.

Penkerius metus aktyviai koncertuojanti ir Rusijoje po 7000 JAV dolerių per vieną pasirodymų vakarą uždirbanti V.Gordijevskaja į „Mojo Lounge“ gimtadienį atėjo vilkėdama ir „roko-baroko“ stiliaus suknele bei 1200 eurų kainavusiais bateliais. Specialiai šio renginio proga V.Gordijevskajai išskirtinį drabužį ir prie jo derančius aukštakulnius padovanojo vienas iš rėmėjų.

Skaitykite daugiau