Klubo „Opium“ firminėje naktyje – šokių muzikos žvaigždė Tiga

Tiga
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-04 12:16
Vilniaus klubas „Opium“ atostogauti dar neketina. Tarptautinės šokių muzikos institucijos reputaciją pelniusi vieta į birželį pasitiko su ypatingai ryškiu vardu mėnesio programoje. Pirmąjį šios vasaros penktadienį firminę klubo naktį „Opium of the People“ įgarsins be jokios pompastikos šokių muzikos žvaigžde tituluojamas Tiga.

Šį sezoną renginų serija „Opium of the People“ vilniečiams pristatė aktualius scenos veikėjus Perel, Khidja ir Acid Pauli, surinko beveik visą lėktuvą klubo namiškių išvykai į Belyną, o festivalio „Alfavilnius“ metu kvietė į dieninius sekmadienio šokius po atviru dangumi su selektore iš San Francisko Mozhgan. Paskutiniu įsimintino serijos sezono akordu taps neeiline karjera pasigirti galinčio kanadiečio vizitas.

Jau daugiau nei du dešimtmečius scenos pirmūnų gretose esantis Tiga pažįstamas tiek vyresnės, tiek jaunesnės kartos šokėjams. Pirmieji iki šiol puikiai pamena dar 2001-ais išleistą hitą „Sunglasses At Night“, o antrieji tikrai bus girdėję prieš kelis metus sukurtą jo dainą „Bugatti“.

Praėjusio dešimtmečio viduryje tapęs vienu elektro bendruomenės vedlių, Tiga išleido pripažintus albumus „Sexor“ ir „Ciao“. Jo diskografijoje tap pat puikuojasi dešimtys remiksų „Depeche Mode“, „Pet Shop Boys“, „Justice“, „The xx“ bei kitiems garsiems atlikėjams.

Žurnalų viršelius ir didžiuosius muzikos festvalius puošiantis Tiga – retas svečas tokiose nedidelėse erdvėse kaip „Opium“. Į klubą Islandijos gatvėje jis atvyksta išklausęs brolio rekomendacijas. Jaunėlis Thomas Von Party čia – tikras publikos numylėtinis, spėjęs pasižymėti klubo renginiuose Vilniuje bei Nidoje ir puikiai žinantis, kokiu nuoširdumu išsiskiria vietos audtorija. Kad svečias scenoje jaustųsi gerai, pasirūpins ir „Opium“ programos vadovas V bei perspektyvus jaunuolis Psychotropin. Abu jie penktadienį irgi stos prie grotuvų.

Šį mėnesį „Opium“ vasaroti taip pat palydės renginių serijas „Smala“ ir „Juoduomenė“. Tuo tarpu solidžius klubo akademinius metus vainikuos tradicinės „Išleistuvės“ su visa klase namiškių paskutinį mėnesio penktadienį. 

Temos:

Aktualu Kultūra

Naujausi straipsniai