Klounas iš Baltarusijos „Lietuvos talentuose“ pademonstruos pasaulinio lygio šou

Vadikas Raketa projekte „Lietuvos talentai“ / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-15 13:02
Televizijos projekte „Lietuvos talentai“ pasirodys ne tik dainuojantys, lankstumą demonstruojantys ar šokantys. Didžiausia naujos laidos sensacija taps Vadikas Raketa. Svečio iš užsienio pasirodymas primins ištrauką iš fantastinio filmo.

Po sceną vaikščios didžiulės baltos meškos, Vadikas demonstruos neįtikėtinus šokio judesius, o jo rankose atsidurs milžiniška žuvis. O kur dar penki šokantys pingvinai... Vaizdas, kurį scenoje išvys salėje sėdintys žiūrovai, sukels euforiją. Publika plos, šauks, negailės palaikymo šūksnių talentingajam Vadikui Raketai.

Klouną iš Baltarusijos akylesni TV3 televizijos žiūrovai turėtų prisiminti iš praėjusių „Lietuvos talentų“. 35 metų vyro pagrindinis gyvenimo tikslas ir užsiėmimas – linksminti žmones. Tiesa, paties gyvenimas neprimena to, ką jis demonstruoja scenoje. Sulaukusį trejų Vadiką priglaudė močiutė, nes tėvams dėl nepriežiūros buvo atimtos tėvystės teisės. Paaugęs Vadikas ketino tapti garsiu futbolininku, tačiau dėl skausmų kojose svajones teko pamiršti.

Vėliau vaikinas kabinosi į gyvenimą taip, kaip galėjo – dirbo juodžiausius ir sunkiausius darbus, nes norėjo apmokėti savo aklos sesers operaciją. Buvo ir dar sunkesnių dienų klouno Vadiko gyvenime, tačiau viskas pasikeitė, kai jis sukūrė šeimą ir pradėjo dirbti su vaikais. Dabar visą savo gyvenimą Vadikas paskyręs žmonai ir dviem dukroms.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Vadikas Raketa grįžo į „Lietuvos talentų“ sceną parodyti, ko yra vertas. Galime atskleisti, jog „Lietuvos talentų“ teisėjai bus sužavėti baltarusio pasirodymu.

„Ramia sąžine ir širdimi sakau – noriu jus matyti finale“, – spausdamas auksinį mygtuką sakys projekto teisėjas Naglis Šulija.

„Šiandien mes turėjome pasaulinio lygio šou. Visas pasaulis mums pavydės“, – sakys Saulius Urbonavičius-Samas.

„Visas šou buvo labai geras, aukščiausias lygis“, – kolegoms pritars aktorė Ilona Balsytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai