Klausimai, kurių vyrai neturėtų pateikti pirmojo pasimatymo metu

Nevykęs pasimatymas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-12 08:35
Pirmasis pasimatymas gali būti tikras nervų išbandymas. Trokštate padaryti gerą įspūdį, bet tuo pačiu elgtis natūraliai ir išlikti savimi. Tiesa ta, kad tai suderinti kartais būna labai sudėtinga.

Pirmojo pasimatymo metu jūs taip pat norite kuo daugiau sužinoti apie tą, kuri galbūt taps jūsų vienintele širdies dama. Tačiau kai kurių klausimų bent jau primojo pasimatymo metu tikrai nederėtų užduoti. Nebent jūs siekiate, kad pirmasis pasimatymas taptų ir paskutiniu.

Tad kokių gi klausimų vengti?

TAIP PAT SKAITYKITE: 4 ženklai rodo, kad santykiuose tik švaistote savo laiką

Ar aš tau patrauklus?

Ne, ne ir dar kartą ne šiam klausimui! Puikiai suprantate, kad pirmasis įspūdis labai svarbus. Todėl pasimatymui turbūt ruošitės ne vieną ir net ne penkias minutes. Išlyginti marškiniai, švariai nuskusta barzda ir dailiai sušukuoti plaukai – taip, jūs pasistengsite. Tačiau tai nereiškia, kad turėsite teisę „žvejoti“ sau komplimentus.

Pamirškite save vos tik sutikęs savo damą. Pagirkite, kaip gražiai ji atrodo, bet atsakančio komplimento nesitikėkite. Geriausias komplimentas jums bus jos sutikimas susitikti ir kitą kartą.

Kokios tavo stipriosios ir silpnosios savybės?

Pasimatymas – tai ne darbo pokalbis. Todėl pamirškite visus formalius ir oficialius klausimus. Pirmojo pasimatymo metu neklausinėkite jos ir to, ko ji tikisi iš jūsų santykių. Rankos paspaudimui taip pat sakome „ne“.

Kiek uždirbi?

Pasikartosime – pirmasis pasimatymas tai ne darbo pokalbis. Piniginius reikalus galėsite aptarinėti ateityje, kai būsite užmezgę tvirtus ir darnius santykius. Pirmojo pasimatymo metu finansiniai reikalai neaptarinėjami.

Kas tas vaikinas, su kuriuo tave mačiau tavo feisbuke?

Nėra ko slėpti – mes visi patikriname vieni kitų socialinių tinklų profilius prieš pasimatymą, tačiau pasistenkite apie tai neišsiduoti. Tos feisbuke patalpintos nuotraukos su kitu vaikinu gali būti penkerių metų senumo. Todėl pasistenkite apie jas negalvoti ir jokiu būdu apie tai neklausinėkite. Šiandien ji sėdi priešais jus, ir tai svarbiausia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar lengva senti Lietuvoje? 100-metis Antanas Kvoščiauskas – apie sveikatos patarimus ir malonumą bendrauti

Kaip dažnai mankštiniesi?

Pirmojo pasimatymo metu savo damos drąsiai klausinėkite apie jos pomėgius. Ar ji domisi sportu? Ar pati kažką praktikuoja? Ar patinka bėgioti? Tačiau jokiu būdu neklauskite, kaip dažnai ji mankštinasi. Nesvarbu, kad jums treniruotės kasdienybė, – moteris tokį tiesmuką ir grubų klausimą gali priimti visai kitaip nei jūs ir net įsižeisti.

Gal pasidarome asmenukę?

Asmenukės yra skirtos viešiems ir atviriems socialiniams tinklams. Pirmasis pasimatymas – ne. Todėl net jei į pasimatymą atėjusi mergina ar moteris yra pati gražiausia dama, kokią tik esate matęs, nesiūlykite jai pasidaryti bendros nuotraukos. Tik jau ne pirmojo pasimatymo metu. Nebent jūs siekiate, kad ji pasijustų nejaukiai ir nuo jūsų, kaip nuo persekiotojo, bėgtų kuo toliau.

Ar norėtum su manimi nuskristi į Paryžių?

Net jei pasimatymas tikrai pavykęs ir jūs jaučiate, kad ši, priešais jus sėdinti žavinga dama gali užkariauti jūsų širdį, neskubėkite jai siūlyti kartu skristi į romantišką kelionę. Būkite kantrus, neišgąsdinkite jos anksčiau laiko. O jei bet kokiomis priemonėmis norite ją sužavėti, pakvieskite ją antram pasimatymui į geriausią mieste restoraną.

Ar esi buvusi neištikima savo vaikinui?

Tokiems tiesmukiems klausimams pirmasis pasimatymas tikrai nėra tinkamas laikas. Jei ji ir buvo neištikima savo buvusiam vaikinui, kažin ar jūs iš tikro tai norite žinoti. O ir jūsų dama tikrai nenorės knaisiotis po purvinus skalbinius dabar, kai šalia jos toks žavingas ir įdomus vyras, kaip jūs. Praeitis tegul ir lieka praeitimi.

Ar norėsi su manimi susitikti dar kartą?

Atsakymą į šį klausimą pasimatymo metu jūs pasijusite ir pats. Todėl tokį klausimą užduodantys vyrai tik pademonstruoja savo narciziškumą – jiems reikia, kad moteris garsiai patvirtintų ir įvertintų jų žavesį. Pasimatymo pabaigoje padėkokite jai už nuostabiai praleistą laiką ir paskambinkite jai kitą dieną, siūlydamas antrojo pasimatymo vietą ir laiką.

Parengė damuakademija.lt

Naujausi straipsniai